25 Mart 2024 Ay Tutulması: Boğalar ve yükselen Boğalar

Çalışma arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, günlük rutininizden tutun da beslenme şeklinize kadar önemli kararlar alabilirsiniz. Çalışma hayatında ve sosyal çevrenizdeki sizi zorlayan kişiler, durum ve olaylar neticesinde bırakma enerjisine girebilirsiniz. Arkanızdan dönen konuların önünüze gelmesi, gizli saklı olayların gündeminizde olması nedeniyle iş arkadaşlarınız ile ilgili kopuşlar ve yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Buralarda hep bir hareketlenme söz konusu.

Sağlık ve iş koşulları

Sağlık açısından kendinize gereken özeni göstermelisiniz. Bel ağrıları, bel bölgesi sıkıntıları, böbrek sorunları, hormonal rahatsızlıklar, baş ağrıları, migren gibi rahatsızlıklar, iş yaşamınızın etkisiyle tetiklenebilir. Yeni bir beslenme düzeni oluşturabilir, yeni bir diyet programına dahil olabilir veya egzersiz rutinleriniz konusunda Jüpiter’in desteğiyle yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Eskisinden daha çok sağlığınıza ilgi ve alaka gösterebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili tahlillerinizi ve varsa evcil hayvanınızla ilgili tetkikler ve testleri yaptırmayı ihmal etmemelisiniz.

Jüpiter, Boğa burcunda olduğu için size destek vermeye devam ediyor. Cesaret, atılım, herkesin karşısında durabileceğiniz bir özgüvene sahipsiniz. Ev veya araç satın alımı gündeminize gelebilir. Çalışma ortamınızdaki konuların görünür olması sebebiyle sosyal çevrenizde düzenlemeler yapacak, sustuğunuz, sabır gösterdiğiniz ve görmezden gelindiğini düşündüğünüz her ne durum varsa, cesaret edemediğiniz her ne konu varsa, kendinizi oralarda ortaya koymak isteyeceksiniz. Sınır çizmeniz gereken insanlar olacak etrafınızda ve onlara karşı hayır demekten asla çekinmeyeceksiniz.

Çalışma koşulları ve sosyal çevre

Çalışma koşullarınız ve sosyal çevreniz oldukça gündemde olurken sağlığınızı ihmal etmeyin Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar. Terazi Ay tutulmasının etkisi 6 ay ve evrenin size cesaret vereceğini, her şeyi ilahi plan dahilinde göreceğinizi unutmayın. Sevgili Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, Terazi burcunun 5 derecesinde olan Ay tutulmasının size güzellikler getirmesini diliyorum, sevgilerimle.

Ay tutulmasının diğer burçlara olan etkisini okumak için tıklayın.

Uplifers’ın Boğa burçları için Amazon’da oluşturduğu koleksiyonu incelemek için tıklayın.

Pınar Özbek Astrolog
Merhaba Ben Pınar, 1984 İstanbul doğumluyum. Özel bir şirkette, özel tasarım pırlanta ve mücevherat üzerine uzun yıllar yöneticilik yaptım. Çocukluğumda kitap okumayı delicesine sevişim, ... Devam