23 Şubat Balık burcu Yeniayı, hangi burcu nasıl etkileyecek?

Balık burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. An haritasında Başak burcu yükseliyor, Kraliyet yıldızı ile kavuşan Yeniay, gerçekten emek vereni, gayret göstereni parlatacak. Balık burcunun 4 derecesinde gerçekleşen Yeniay, başta Balık, Başak, Akrep, Aslanları etkileyecek. Özellikle bu burçların ilk haftasında doğanlar, eğer doğum haritanıza vakıfsanız, haritanızın olumlu gezegenleri 4 dereceye yakınsa, etkisini hissedeceksiniz.

Merkür retrosu da Balık burcunda. Önümüzdeki 15 günlük süreçte evrenin ilham kapıları ardına kadar açık; yarım kalan projeleriniz varsa onları tamamlayabilirsiniz. Balık burcunun gölge etkisi sahiplenmeyi, içe kapanmayı, bağımlılığı, hayalperestliği bir kenara bırakmamızı söylüyor. İlham enerjisine kendimizi açalım; sezgilerimizin kuvvetleneceği bir döneme giriyoruz. Aşağıda sırasıyla tüm burçların nasıl etkileneceğini yazdım. Hem yükselene, hem öz burcunuza, hem de Ay burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

Koç burcu

Sevgili Koç, işine dikkat etmelisin; otorite figürlerinle uzlaş, sana düşmanlık yapmak isteyenler olsa da Allah’a havale et. Ebeveynlerinin sağlığıyla ilgili sorunlar çıkabilir. Arayıp sormayı ihmal etmeyin. 12 evinizde gerçekleşen Balık burcu size kendinize bakmanızı, kafayı ona buna takmadan, sakin bir şekilde işlerinize odaklanmanızı söylüyor. Zira yönetici gezegeniniz Oğlak’ta. Önümüzdeki günlerde sana kazanç getirecek işler için çok çalış, sabret ki karşlığını alasın. Sağlığına özen göster tamam mı?

Boğa burcu

Sevgili Boğa, arkadaş gruplarınız, hayallerinizle ilgili alanda gerçekleşen Yeniay size yeni fırsatları, kalbiniz boşsa aşkı, çocuklarınızdan yana sevinmeyi vaat ederken, sosyal medya, uluslarası mecralar, yüksek eğitimle ilgili konularda biraz daha gayret ve efor sarf etmeniz gerekiyor. Kafanıza koyduğunuzu yapmak için istikrarlı olun; yakında sizi bekleyen sürprizler var, hani o “hayatta olmaz” dediklerinin tek tek olacağını görebilirsin, o yüzden üşenme, görevlerini yerine getir, gerisini gökyüzü halledecek.

İkizler burcu

Yeni başlangıçlar için adımlar atacak, yeni kararlar alacaksınız. Eşle ilgili nafaka durumları, ödemeler, alacaklar gibi konularla ilgili birtakım sıkıntılar yaşamanız olası. Ani ameliyat ve kazalara karşı temkinli olun derim. Bu dönemde kariyeriniz ve evle ilgili yarım kalan işlere odaklanın derim. Neticesini Martta gözlemleyeceksiniz.

Yengeç burcu

Sosyal medya, uluslarası organizasyon işleri, uzaklara yolculuk, yeni başlangıçlar size ivme kazandırabilir. Özellikle eski fırsatların gündeminize gelmesi olası. Yalnız ikili ilişki ve ortaklıklara dikkat; burada neyi görmelisiniz? Ne öğrenirseniz size ve çevrenize nasıl katkıda bulunabilirsiniz? Bu soruya odaklanarak ilerlemeyi seçin. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, para alanınızla ilgili yeni bir başlangıç yapmak ve yeni yatırım için borçlanmanız olası. Eşinizden parayla ilgili destek alabilirsiniz. Yalnız bu kadar işle uğraşırken sağlığınızı ihmal etmeyin. Bilinçaltıyla ilgili çalışmalar size iyi gelecektir.

Başak burcu

İlişki ve ortaklık alanınızda gerçekleşen Yeniay size bugüne kadarki beklentilerinizin de ötesini vaat etmekte. Yalnız yönetici gezegeniniz Merkür retro ve Balık burcunda. Bin kere oku, sor, danış, öyle karar ver özellikle yeniye imza atma.

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, gündelik yaşamınız, çalışma ortamınız, sağlığınızla ilgili alanda bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniay yeni başlangıçlara vesile olurken, evle, ebeveynlerinizle ilgili konularda, otorite figürleriyle, varsa müdürlerinizle takışabilir ya da tam bir destek alabilirsiniz. Gündelik yaşamda zihinsel olarak yarım kalan projelerle ilgilenir ve sabırla çalışırsanız sürprizlere hazırlıklı olun derim.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, aşk hayatınız, çocuklar, yaratıcılık ve eğlence alanınız parlamakta, yeni heyecanlara hazırlıklı olun. Eski aşklarınızın da kapıya dayanması olası. Kardeş, komşu, zihinsel dünyanız ve kısa tatil alanınızda yer alan Mars, sizin bu konularda halihazırda var olan problemlerinizi daha fazla büyütebilir. Ayrıca trafikte daha dikkatlı olmanızı öneririm.

Yay burcu

Sevgili Yaylar, 4.evinizde doğan Yeniay size şans ve mutluluk getirebilir. Yarım kalan işleriniz varsa, kariyer alanında olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Dikkatli ve düzenli olursanız kariyer alanında güzel sonuçlar elde etmeniz olası. Özellikle Oğlak burcundaki Mars transiti, size ani harcamalara dikkat etmeniz gerektiğini söylemekte. Bu dönem zihinsel olarak biraz melankolik, tutuk hissedebilirsiniz. Bu ihtimale karşılık eski, yarım kalmış projelerle ilgilenmeniz, size gelecekte artı kazandıracaktır.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, yakın çevrei kardeş, komşu, zihinsel alanınızda parlayan Yeniay size güzellikleri yaşatabilir. Yaşam alanlarınızda yaşadığınız zorlu süreçleri yavaş yavaş aşmaya başlayacaksınız.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, gözünüz aydın önümüzdeki bir aylık süreçte para hanenizdeki hareketlenme cebinizi dolduracak. Bu dönem parayla ilgili yapmış olduğunuz çalışmaların neticesi alacaksınız. Bilinçaltınızla ilgili çalışmalar size iyi gelecektir. Çalışma ortamınızla ilgili birtakım problemleri bu dönem daha rahat atlatabilirsiniz.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, iyi ki doğdunuz! Hanenizde, yani birinci evinizde gerçekleşen Yeniay size güzel başlangıçlar sunuyor. Hem ikili ilişkilerde, hem işle ilgili yeni ortaklıklara girebilirsiniz. Yalnız içinde bulunduğunuz arkadaş gruplarına dikkat etmenizde fayda var. Bu ara çocuklarınıza, sevgilinize dikkat edin. Zihinsel olarak daha pragmatik olmanız, yarım kalan projelerle ilgilenmeniz sizi mutlu edebilir.

İlginizi çekebilir: 25 Ocak Kova Burcu Yeniayı hangi burcu nasıl etkileyecek?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam