2024’ün Mobilya Düğün Paketi Trendleri

Evlenecek çiftlere özel bu yılın favori düğün paketi trendleri neler? Sizinle 2024 yılında trend olan düğün paketi kapsamındaki mobilyaları paylaşacağız. Birbirinden şık mobilyalar ile birlikte tamamlayıcı ürünlerle de yeni evinizin konfor ve dekoratif etkiyi artırabilirsiniz.

Düğün Paketi Mobilyaları Nasıl Seçilir?

Evliliğe hazırlanırken yaşam alanınızı da istediğiniz gibi dekore etmek için düğün paketi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Yatak odası, yemek odası ve salon gibi alanlar için en işlevsel ve şık mobilya seçeneklerini bu paket kapsamında inceleyebilirsiniz. Peki 2024’de trend olan mobilyaları tercih etmek isteyenler ihtiyaç ve isteklere göre hangi takımlara yönelebilir?

Ergonomik ve Tarz Koltuk Takımları

Koltuk takımı, düğün paketlerinin en çok tercih edilen mobilyaları arasındadır. Salonun hakim mobilyası olan koltuklar, bu yıl daha ergonomik ve yenilikçi özellikleriyle ön planda. Daha nötr ve koyu renkli koltuk takımı tercihi hem açık hem de koyu renkli salon görünümüne eşlik eder. Tercihinizi bu renkli koltuk takımlarından kullanarak oldukça modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca rahatlığı da bir kenara atmadan berjer ve puflardan oluşan koltuk takımlarına yönelebilirsiniz.

Sürgü Kapaklı Aynalı Gardıroplar

Yatak odasının en işlevsel mobilyalarından olan dolaplar için tercihinizi aynalı-sürgülü modellerden yana kullanabilirsiniz. Ahşap ve metalin uyumuna sahip sürgülü gardıroplar modern bir yatak odası dekorasyonuna uyum sağlarken gerekli depolama alanını da sağlar. Ayrıca sürgülü gardırop modelleri, dolap kapısı açılmasına ihtiyaç duymadan kolayca kullanım özelliği sunar. Bu özelliğiyle gereksiz yer kaplamaz.

Ayna bulundurulmasıyla da gerekli boy aynası ihtiyacını yerine getirir. Modüler kullanım sağlayan sürgü gardıroplar ise geniş bir yatak odası için ideal olabilir. Bu yılın da öne çıkan düğün paketi mobilyaları arasındaki modüler dolap ile tüm yatak odası ürünlerinizi kolayca dolaba depolayabilirsiniz.

Yemek Odası Konsolu

Yemek odası bölümü düşünüyorsanız bu alanı öne çıkaran bir mobilya da isteyebilirsiniz. O halde konsol veya şifonyer ile hem depolama alanı yaratabilir hem de dekoratif aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Bu yılın en gözde tamamlayıcı mobilyalarından olan yemek odası konsol tercihinizi; gold, krem, mat siyah renkli ve ahşap malzemeli modellerden yana kullanabilirsiniz.

Açılır Yemek Masası

Açılır-kapanır yemek masası, istediğiniz boyuta ayarlayabilir özelliğiyle kullanım esnekliği sunar. Bu yılın trend yemek masaları arasındaki açılır masa modelleri, dar alanlarda da kullanıma uygun olmasıyla tercih edilir. Yemek masası alırken mutfak mı yoksa yemek odası alanında mı masa kullanacağınıza dikkat ederek doğru modele yönelebilirsiniz. Düğün paketi kapsamındaki yemek masa takımlarına da göz atarak hem trend hem de işlevsel bir mobilya alışverişi yapabilirsiniz.

Bazalı Karyola Modelleri

Evli çiftlerin en dikkat etmesi gereken mobilyalardan biri de yatak takımıdır. Düğün paketinde tercih edebileceğiniz bazalı karyola modelleri ile geniş bir sandık depolama alanına sahip olabilirsiniz. Yatak odasında depolama alanı yaratmak için baza ve karyola mobilyalarını birleştiren modeller ideal bir kullanım sağlar. İşlevsel bir mobilya tercihi yaparak yatak odasının en gerekli mobilyalarından birini tamamlayabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!