2022’ye girerken Human Design bizlere neler söylüyor?

Ben 6 yaşındayken televizyon diye bir şey gelmişti evimize. Siyah-beyaz resimlerin hareket ettiği bir kara kutuyu evimize getirdiklerinde herkes severek kabullenmişti. Bugün severek kabullendiğimiz onlarca teknolojik aletin içinde kaybolan bir toplulukta yaşıyorum. Çocukluğumdan hatırladığım sahnelerle bugünün sahneleri bana 45 yılda ne çok şeyin değiştiğini ispatlıyor. Bu kocaman değişim küçücük bir farkındalık kazandırsın isterim. Böylelikle artık içinde bulunduğumuz devrin “Ağlamayan çocuğa meme verilmez!” devri olmadığı anlaşılsın isterim. Bilakis “Her çocuk kendi memesini kendi bulsun!” diyen bir devrin parçalarıyız. Yani kendi doktorun olmayı, kendi ihtiyaçlarını bulmayı, kendi potansiyel yeteneklerinle davranmayı severek kabullenmek zorundayız. Tıpkı televizyonu, bilgisayarı, telefonları kabullendiğimiz gibi kendimizi de olduğumuz gibi kabullenme devrinin birer parçalarıyız.

Öyleyse, ne düşündüğünüz, ne yaptığınız ve nasıl yaptığınız hayatınızın olmazsa olmazları arasında yerini alabilmeli. Araştırmalarım, gökyüzü gözlemlerim ve tabii ki deneyimlerim 2022 yılının kendi doğasını kabullenenler için mucizevi, kabullenemeyenler için acı verici bir yıl olabileceğine işaret ediyor. Elbette her şey biz insanların seçimleriyle bağlantılı, elbette her şey her an değişebilir, ancak içinde yaşadığımız toplumun titreşimi insanı kendinden uzaklaştırmak için heves yaratacak çok büyük bir illüzyonun parçası.

Bu noktada bana ve öğrencilerime rehberlik eden en iyi yöntem, Human Design aracılığıyla keşfettiğimiz kendi strateji ve otoritemize göre yaşamın içinden geçmek.

Jeneratör ne düşündüğünü, ne yaptığını ve nasıl yaptığını kendi tatminini, yani memnuniyetini ölçerek yapmaya heves ederse; Manifestor, içindeki huzur ve barış hissini ölçümlerse; Projektör, içindeki başarı hissini ölçümlerse; Reflektör, içindeki şaşkın sevincini ölçümlerse mucizevi bir yıla giriş yapıyoruz. Toplumun değişen titreşimiyle, değişen dünyanın ve değişen bilinçlerin tadına doyulmaz ve rengarenk parlayışına tanık olabiliriz.

Bu vesileyle 2022’nin tatmin, huzur, başarı ve şaşırtıcı sevinçler getiren bir yıl olmasını diliyorum. Kendi içinizde sahip olduğunuz o özel, güzel ve değerli potansiyeli keşfetmenizi ve potansiyelinizde unutulmuş ne kadar yeteneğiniz varsa uyandırmanızı dilerim. Rehberliğime ihtiyaç duyarsanız [email protected] adresinden bana yazabilirsiniz. Ya da 1 Ocak itibarıyla yepyeni bir düzenlemeyle sizlere daha fazla katkı sunmak için hazırladığım Instagram sayfama, hatta YouTube kanalıma uğrayabilirsiniz. Hatta haftalık gökyüzü etkileşimlerine rehberlik ettiğim PDF dosyalarına erişmek için https://t.me/HumanDizayn telegram grubuna üye olabilirsiniz.

Unutmayın sizden daha değerli hiçbir şey yok!
Sizden daha özel ve güzel bir şey yok!
Yeni ve değişen bir yaşam biçiminde huzurlu, başarılı ve şaşırtıcı sevinçleri yaşamayı en çok hak edenlerdensin…
2022 senin mucizevi yılın olsun…

İlginizi çekebilir: Human Design’a göre insan tipleri: Enerjinizi yönetmek için tipinizi bulun

Nalan Kahraman Human Design ve Zihin Eğitmeni
Merhaba, Ben kimim? – Neden varım? – Önemli olan akıllı olmaksa hissettiklerim niye var? türünden bitmek bilmeyen sorularımın cevaplarını 2008 yılında tanıştığım Human Design ... Devam