2019’a yaklaşırken: Kişisel gelişim hedeflerinize nasıl ulaşabilirsiniz?

Gökyüzünün sürekli geri giden gezegenleri ile gündelik hayatımız alt üst olurken, Venüs, Merkür retrosu diyerek farkındalıkla gökyüzünü inceleyeceğimiz yerde, geçiştiriyoruz. Gerçekte bir gezegen retro yaptığında o gezegenin size göndermiş olduğu enerji, “kendi içine dön ve hangi konu hakkında ise, yarım kalmış işlerini tamamla” anlamındadır.

Şimdi ben astrolog kimliğimle değil, dönüşüm uzmanı kimliğimle yazıyorum. Yeni bir seneyi bitirirken acabalarımızın kalmaması adına gökyüzünün çabalarını fark ediyor musunuz? Çünkü sizin zihninizden ve kalbinizden geçen her bir duanın gökyüzü tarafından dikkate alındığını ve sizin istekleriniz doğrultusunda enerjileri organize ettiğini biliyor musunuz?

Bilmiyorsanız, şimdi öğrendiniz ve öğrenmenin sorumluluğu ile tekamül, yani kendi kişisel gelişim yolunda ilerleme vaktidir. Realistik yapımdan ötürü sizden ricam bu yılın bir bilançosunu çıkarın. Kendinize bir ajanda almanızda fayda var, ancak bu ajandaya başlamadan, hayatınızın her alanında acaba hem maddi, hem manevi olarak ne verdiniz, ne aldınız, buna bakın. Geçen seneki hedeflerinize ulaşabildiniz mi? Bu istekleriniz size mi aitti, yoksa başkalarından görüp de özendiğiniz istekler miydi?

Hedeflerinize ulaşabilmeniz için birkaç tavsiye

Hipnoz çalışmalarımda algıladığım şey şu oldu: Her insanın bilinçaltı kendi deneyimleri ile yanlış bir inanca sahip ve bililnçaltı açılıp da temizlendiğinde doğrusunu kolaylıkla kabul ediyor. Size tavsiyem bilanço sonrasında, rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde kendinizi dinleyip, gözlerinizi kapatarak 2019 senesinde neler yaşamak istiyorsunuz tek tek yazmanız, sonrasında ise yazdıklarınızın hissiyatına girerek gerçekten istekleriniz sizi mutlu ediyor mu, kalbiniz açılıyor mu, bunlara bir bakmanız.

Aksi halde kırmızı araba, büyük ev, meşhur olma gibi istekleri gerçekleşmiş kişilerin hepsi mutlu ve dengeli olurdu. İstekleriniz size özel olsun, gerçekten kırmızı araba sizi mutlu edecekse hayal ediniz, ancak tüm istek ve dileklerinizin altında yegane kaynak sizsiniz ve sizin mutluluğunuz. Mutluluk da, evrensel akış da kendinizle barış içinde olmaktan geçiyor.

O yüzden 2019 senesini zihinsel, ruhsal ve bedensel istekler olarak düşünerek yeni ajandanızın başına maddi ve manevi dileklerinizi yazın. Hatta ajandanıza aylık hedefler koymanız bunları gerçekleştirmeniz için iyi bir adım olacaktır ve emin olun bunları planlamak bile size iyi gelecektir.

2019’un huzurlu, sağlıklı, sevdiklerinizle birlikte hedeflerinizi gerçekleştirdiğiniz, dolu dolu bir yıl olması dileğiyle…

İlginizi çekebilir: Kaderini değiştirmek için kendini değiştirmeye hazır mısın?

Arzum Koyuncu Astrolog & Enerji Terapisti
Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu oldu ve üniversite öğrencisi olarak çalışmaya 1997 yılında başladı. Lisanslı gayri menkul ... Devam