14 Şubat Sevgililer Günü’nü özel kılacak fikirler OMM Shop ve OMM INN’de

Yılın en romantik günü tüm hızıyla yaklaşıyor! Evet, 14 Şubat Sevgililer Günü’nden bahsediyoruz. Aşk dolu geri sayım başlamışken sevgilinizi mutlu etmenin yollarını arıyor olabilirsiniz. Klasik hediye önerilerinden sıkıldıysanız ya da bu yıl 14 Şubat’ı daha farklı bir deneyimle kutlamak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

Sevgilinizin çok seveceği hediyeler OMM Shop’ta

OMM – Odunpazarı Modern Müze’nin çevrimiçi mağazası OMM Shop, sevdiklerinizi mutlu edecek estetik tasarımlar sunarken, yılın bu özel gününü Eskişehir’de değerlendirecekler için OMM INN özenli menüsü ve butik konaklama deneyimiyle ziyaretçilerini karşılamaya hazırlanıyor.

OMM Shop’un özel seçkisi sayesinde, müzede dikkatinizi çeken eserlerin reprodüksiyonlarını poster ve kartpostal olarak evinize götürebilir, OMM logolu ürünler ile ofisinize şık ve pratik çözümler getirebilir ve özel tasarım takılar, seramikler, sanatçı iş birliklerinden doğan benzersiz birçok parçadan sevdiklerinize uygun hediyeler seçebilirsiniz. OMM üyelik kartı ile %5 indirim ayrıcalığından faydalanabileceğiniz OMM Shop’tan yaptığınız her alışveriş, müzenin eğitim programlarını destekliyor ve Anadolu’da sanatı ve sanat eğitimini erişilebilir kılmak için oluşturulan fona katkıda bulunuyor.

Sanat dolu romantik bir Sevgililer Günü seyahati için OMM INN

Yılın en romantik gününü Eskişehir’de geçirmeyi planlayanlar için kentin buluşma noktası OMM INN, sanat ve tasarımın iç içe geçtiği avlusunda özenle tasarlanmış menüsüyle konuklarına farklı gastronomi deneyimleri yaşatmayı planlıyor. OMM INN’in 15 odalı butik oteli ise geleneksel mimariye modern dokunuşlar katarak yalın ve konforlu bir konaklama seçeneği sunuyor.

Sevgililer Günü’nde paylaştığınız mutluluğu özel bir deneyime çevirmek için Eskişehir ziyaretinizi OMM INN ile taçlandırabilir, hemen karşısında yer alan OMM – Odunpazarı Modern Müze’yi birlikte keşfederek sanat dolu unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz.

ommshop.art adresinden sadece Türkiye’ye değil, dünyanın pek çok ülkesine kargo ile ulaştırabileceğiniz OMM Shop ürünlerine fiziksel mağazadan ulaşmak isterseniz OMM, OMM INN ve TASİGO Eskişehir lokasyonlarını ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Bill Viola’nın Sal isimli video yerleştirmesi OMM’da devam eden “Yas ve Haz” Sergisi’nde

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!