13 Haziran Cumartesi, İyi Yaşam Günü’nde Maçka Parkı’na davetlisiniz!

Türkiye’de Spa Wellness sektörünün önde gelen isimlerinden Belgin Aksoy’un öncülüğünde 2012 yılından bu yana kutlanan Global Wellness Day, bu sene 13 Haziran 2015 Cumartesi günü Maçka Parkı’nda 5 kıta ve 71 ülke ile aynı anda kutlanacak. Dünyanın dört bir yanında gerçekleşecek olan Global Wellness Day kutlamaları iyi yaşamı destekleyen etkinliklerle gün boyu sürecek olup girişi herkese açık ve ücretsiz olacak.

gwd 1

Programda kimler olacak?

GWD etkinlikleri tüm gün boyunca Ayşe Tolga ile İyi Yaşam sohbeti, Dr. Ayşegül Çoruhlu ile Alkali Beslenme, Ayşegül Demirsoy ile Zumba, Cenk Özyılmaz ile Fit Cook, Eser Mutlu ile Kahkaha Terapisi, Gem Akcan ile Yoga, Gül Kaynak ile Detoks ve Sağlıklı Beslenme, Dr. Halit Yerebakan ile Hayatın Ritmi, Murat Tavman ile Fiziksel Değişim ve İyi Yaşam, Neslihan Yavuzcan ile Nefes Semineri, Şah Yaycı ile Yaşının İyisi Ol semineri, Happy Nest ve Beden Atölyesi ile çocuk aktiviteleriyle sürecek.

GWD konuşmacılar

Super Smart Health’in Kurucu CEO’su, dünya çapında tanınmış bir düşünce lideri ve liderlik gelişimi, kültür dönüşümü, stres yönetimi alanlarında dinamik bir konuşmacı, eğitimci ve danışman olan Dr. Daniel Friedland ise, Global Wellness Day kapsamında İstanbul’a gelerek bir seminer verecek.

yoga-1

Web sponsoru olduğumuz etkinlikte Uplifers ekibi olarak, çadırımızda çeşitli etkinliklerle gün boyu Maçka Parkı’nda bizler de olacağız!

GWD program

Global Wellness Day’in bilinçli ve daha iyi bir yaşam manifestosu

Wellness’ı bir yaşam tarzı haline getirebilmek mümkün ve aslında çok basit. Global Wellness Day aşağıdaki 7 basit adımı benimsetmeyi hedefliyor.

Bugün:
1) 1 saat yürü
2) Daha çok su iç
3) Plastik şişe kullanma
4) Toprağın sunduğu gıdalarla beslen
5) Bir iyilik yap
6) Aile yemeği ye
7) 22:00’da uyu

Etkinliğin tüm detaylarına web sitesinden ulaşabilir; Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Uplifers Çadır Programı

10.00 – 12.00 Yoga, nefes ve meditasyon / Rana Korkunç
14.00 – 15.00 Pilates / Nazlı Savaş
15.30 – 16.30 Kickbox / Gözde Türkkan

uplifers_GWD

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!