Zarafet, konfor ve özgünlüğün ikonik adı: CITROËN C3 ELLE

Özgün olmak, günümüzde belki de tüm zamanlardan daha zor ama çok daha önemli. Benliğimize özgü bir kimlik yaratmanın; benzersizliğimizi açığa çıkarmanın, hem kendimiz hem de başkaları için ilham kaynağı olmanın, yaratıcılığımızı konuşturmanın, kısacası kendimizi ortaya koymanın yolu yaptığımız tüm işlere, elimizin değdiği her şeye ‘kendi imzamızı’ atmaktan geçiyor. Evet, imza atmak! İletişim tarzımızdan kolumuzdaki çantaya, stilimizi yansıtan tüm parçalardan tercih ettiğimiz otomobile kadar her şeyin ‘bir imzası olmalı’. Doğru okudunuz, otomobilin bile! “Bu nasıl mümkün?” diye düşünmeye başlamadan önce sizi CITROËN C3 ELLE ile tanıştıralım.

İki ikonik Fransız marka Citroën ve ELLE arasındaki tutkudan doğan; modayı, zarafeti, rahatlığı birleştiren ve başta tüm kadınların günlük yaşam alışkanlıklarını destekleyen bir felsefenin parçası olan Citroën C3’ün özel versiyonu CITROËN C3 ELLE, ELLE Dergisi’nin 21 Kasım 1945 tarihinde yayınlanan ilk sayısına atıfta bulunuyor. Siyah şerit üzerine sade beyaz harflerle “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” imzasını atarak dikkat çekiyor. Sınırlı sayıda üretilen ve tarzıyla, tutkusuyla, renkleri ve donanımıyla ön plana çıkan CITROËN C3 ELLE, sunduğu benzersiz konfor deneyimiyle de adından söz ettirmeyi başarıyor. Gelin, zarafet, konfor ve özgünlüğün ikonik adı CITROËN C3 ELLE’yi yakından keşfedelim.

Geçmişi bugüne taşıyan benzersiz bir imza

Citroën C3 ELLE, daha önce bilinmeyen bir grafik ve kentsel görsellik ile çağı yakalamayı başarıyor ve geçmişi bugüne en özgün şekilde taşıyacak imzayı atıyor. Aracın hem dışında hem de içinde, siyah bir şerit üzerinde beyaz harflerle, ELLE marka imzası olan “1945’ten Beri Ve Sonsuza Dek” ifadesi göz dolduruyor. Moda dünyasının ölümsüz kombinasyonu olan siyah beyaz ELLE şeridi, dönemi tam olarak yansıtmak için güçlü bir yazı tipiyle kullanılıyor. Ve görenleri adeta hayran bırakıyor…

Çarpıcı tonlarla bütünleşen asalet ve sadelik

Zıtlıkların benzersiz uyumunun en güzel örneği olan ‘siyah ve beyaz’ın zamansız güzelliğini vurgulayan ve ELLE logosuna gönderme yapan Citroën C3 ELLE, siyah ve beyaz olmak üzere iki tavan rengi seçeneği ile bizi karşılıyor. Asaletin diğer adı siyah ve sadeliğin simgesi beyaz tavan seçenekleri kum beji, kutup beyazı, çelik gri, platin gri veya parlak siyah olmak üzere birbirinden etkileyici gövde renkleriyle kombinlenebiliyor. Yeni mat gümüş mavi renk paketi ile de C3’ün çekiciliği daha bir ön plana çıkıyor. Ayrıca, metalik vurgulara sahip derin buzul mavisi, taze ve modern görünümüyle tüm gövde renkleriyle kusursuz uyumu yakalıyor. Airbump® ekleri, ızgaradaki far ekleri ve tavan etiketinin çevresini kaplayan renkli vurgular, Citroën C3 ELLE’in yeni renkleriyle uyum sağlıyor.

Tüm Avrupa’daki C3 müşterilerinin yaklaşık yüzde 60’ının, otomobillerini iki tonlu yani tavanı farklı renkte olan kombinasyonda tercih ettiğini düşününce Citroën C3 ELLE’in geniş bir renk seçkisi sunması, onu daha da çekici hale getiriyor.

Kusursuz ortaklığın eseri kaliteli donanım ve konfor

Citroën C3 ELLE’in benzersiz ve çarpıcı tasarımı, iç mekanda da devam ediyor. Yeni mat gümüş mavi renk paketi ile kusursuz uyumlu bir ambiyans sunan Citroën C3 ELLE’de iki renkli Advanced Comfort koltuklarda ana döşeme olarak açık Prusya grisi kumaş kullanılırken, sırtlıkların üst kısımlarında koyu mavi-gri tonlarında rüzgar grisi Alcantara kullanılıyor.

Yeniden yorumlanan şerit desene sahip marka logosu baskılı dekoratif şerit, mavimsi saten vurgularla sırtlığın üst kısmını koltuğun geri kalanından ayırıyor. Değişen malzemeler ön konsoldaki kalite algısını arttırıyor. İlk kez özel versiyonda, genelde premium versiyonlarda kullanılan Alcantara, C3 ELLE versiyonunun ön konsolunda kullanım buluyor. Mat rüzgar grisi, renk paketinin buzlu efektli metalik mavi çerçeveyle kontrast oluşturuyor. Ayrıca Alcantara’nın zarif ve şık yüzeyini yine mavi tonlarda çift dikey dikiş tamamlıyor. Beyaz ana renk ve siyah şeritle çevrelenen ELLE logosu, zemin paspaslarının arka planında net olarak görünüyor. Anahtarlık ve araç içi çanta da Citroën ve ELLE ortaklığının iki logosunu gururla sergiliyor.

Benzersiz tasarım, kusursuz konfor ve ikonik tarzının yanı sıra 1.2 PureTech 110HP EAT6 motoruyla, geri görüş kamerası, anahtarsız giriş & çalıştırma, ısıtmalı ön koltuklar, gelişmiş sürüş destek sistemleri, Vector 17 inçlik alaşım jantlar, koyu renkli arka camlar, gösterge panelinin etrafında krom çerçeve ve deri direksiyon simidi ile de sınırların ötesine geçen Citroën C3 ELLE ile tanışmak için hemen tıklayın.

*Bu yazı Citroën katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement