Zamana yenilmeyen heyecan: Yeni Renault Megane

4 (2)
Yeni Renault Megane

Arabasına tutkuyla bağlı olan ve araba kullanmayı ulaşım amacından çok yaşam stili haline getirmiş olan bireyler,  yeni teknolojilerle donatılmış, konforlu, kullanım kolaylığına sahip bir otomobilin ne gibi avantajlar sağladığını oldukça iyi bilirler.

Otomobil kullanıcılarının gün geçtikçe değişen ihtiyaçlarına, gelişen teknolojiye ve dünyada yaşanan ekolojik değişimlere eşit ölçüde cevap vermeye çalışan otomobil üreticileri; harikalar yaratmaya ve ürettikleri araçlarda kullanıcıların ihtiyaç duyabilecekleri her türlü konforu bir arada sunmaya devam ediyor.

Özellikle uzun saatlerini trafikte geçirmek zorunda olan, aracıyla sürekli seyahat eden ve gezmeyi yaşam tarzı haline getirmiş olan kişiler için teknolojinin, konforun ve kullanım kolaylığının bir arada sunulduğu arabalar tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Kullanım kolaylığına ek olarak çevreci bir bakış açısıyla zararlı gaz salınımına engel olan, düşük yakıt tüketimine sahip araçlar üreten otomotiv markaları da sorumlu ve bilinçli tüketicilerin bir numaraları tercihleri arasında.

Renault, tamamen yenilenen dinamik tasarımı, yeni ürün gamı, markanın inovasyon ve tasarıma verdiği önemin izlerini taşıyan kullanıcı dostu teknolojileri ile diğer otomobil markalarından ne kadar farklı olduğunu ortaya koyuyor.

İşte muhteşem teknolojiler ve yeniliklerle donatılmış araçların öne çıkan özellikleri;

Internet bağlantılı, dokunmatik ekranlı, entegre mutimedya ve navigasyon sistemi olan R-Link  teknolojisi ile kullanıcılar; canlı trafik uygulaması ile lokasyona bağlı olarak, açık arter bilgisine  anlık olarak ulaşabiliyor ve en pratik seçeneğin yol tarifini alabiliyor.

Yeni Megane’da yer alan entegre ve internet bağlantılı tablet Renault R-Link ile kullanıcılar, 7 inçlik  (18 cm) dokunmatik ekrana bağlantılı kalarak seyahat edebiliyor. Bu yenilikçi entegre tablet aynı anda hem internete hem de otomobile bağlı ve bir çok online hizmete hızlı ve kolay erişim imkanı sunuyor.

Bağlantılar, müzik içerikleri, uygulamalar; dokunmatik ekran veya direksiyondaki kumandalar yoluyla  tam bir kolaylık içinde parmakların ucuna geliyor. R-Link sesli kumanda ile bir adres verilebiliyor, telefon rehberinden arama yapılabiliyor veya bir uygulama görüntülenebiliyor. R-Link Store ile diğer birçok  uygulama keşfedilip indirilebiliyor ya da önceden yüklenmiş olan uygulamalara (e-postalar, R-Link, Twitter, Renault Yardım, hava tahminleri) erişim sağlanabiliyor.

Renault R-Link teknolojisindeki canlı trafik uygulaması ile lokasyona bağlı olarak, kullanıcılar hangi arterlerin açık olduğu bilgisini de anlık olarak görebiliyor, en açık yol seçeneğinin tarifini alabiliyor.

Bunlara ek olarak farklı kullanım alışkanlıkları ve yol şartlarına uygun 1.5 dCi 90 bg ve 1.5 dCi 110 bg  dizel motor seçenekleri ve 1.6 16V 110 bg manuel benzinli motor seçeneği de Yeni Megane ürün gamında yer alıyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!