Zaman kavramına yeni bir boyut: En yoğun egzersizlerinizde bile size kişisel koçluk yapacak fonksiyonel saatler

Teknoloji hızla gelişiyor ve bizim teknolojiye duyduğumuz ihtiyaç gün geçtikçe artıyor. Her şey için farklı farklı cihazlar ve tasarımlar üretilse de artık bizim için en önemli şey birçok özelliği tek bir cihazda bulabilmek. Özellikle spor yaparken tüm stresimizi attığımız, bedenimizi, zihnimizi geliştirdiğimiz ve dinlediğimiz zamanlarda bizi engelleyebilecek fazlalıklardan kaçınmak çoğumuz için ön planda. 

Siz de bir spor tutkunuysanız ve yukarıda söylediklerimiz sizin için de geçerliyse, size egzersizleriniz sırasında veriminizi ve keyfinizi arttıracak fonksiyonel önerilerimiz var.

Bu ürünlerle performansınızı her gün bir adım daha öteye taşıyarak onları hayatınızda adeta bir spor koçu olarak konumlandırabilirsiniz. 

Koşu tutkunlarına özel saatler

TomTom Runner 2 Cardio Akıllı Saat:

Yaptığınız koşularda yüksek hızı, mesafeleri, hareketi ve tempoyu elden bırakmıyor, daima performansınızı bir adım öteye taşımayı seviyorsanız TomTom Runner 2 Cardio Akıllı Saat, yakılan kalorilerinizi ve güncel performansınızı size söyler, böylece ne zaman tempo arttırmanız ve düşürmeniz gerektiğini görürsünüz. Eğer motivasyonunuzu daima en yukarıda tutmak, aklınızdan geçen “acaba nasıl gidiyorum, ne durumdayım” sorularına yanıt almak istiyorsanız TomTom Runner 2 Cardio’nun sesli bildirim özelliğinden faydalanabilirsiniz.

TomTom Runner 2 Cardio tüm bunların yanı sıra bir yandan size 24 saat boyunca kalp atış hızınız hakkında bilgi veriyor, böylece yaptığınız egzersizlerin ve sporların kalp atış hızınızı ne yönde etkilediğini devamlı gözlemleyebiliyorsunuz.

İddialı fitness seansları için

Garmin Fenix 5x Sapphire nabız ölçer saat:

Garmin Fenix 5x Sapphire

Fitness ve dış mekan saatlerinin en iyi özelliklerini bir araya getiren Garmin Fenix 5x Sapphire birinci sınıf bir çoklu egzersiz seansı arkadaşı. Aynı anda navigasyon ve konum bildirimi sağlayan TOPO U.S renkli harita özelliğiyle yönünüzü asla kaybetmeden, gönül rahatlığıyla ayaklarınız sizi nereye götürürse oraya gidebiliyorsunuz. 

Ayrıca elevate bilekten kalp atış hızı ölçümü teknolojisi, dahili aktivite profilleri, performans ölçümleri ve antrenmanınızın form arttırıcı etkilerini gösteren egzersiz durumu okumaları gibi gelişmiş özelliklere sahip oluyorsunuz. Dolayısıyla performansınızın aynı yerde sayması imkansız bir hale geliyor!

Denizden girip karadan çıkan Triatlon koşucularına

Polar V800 Triatlon Saati:

Triatlon koşucularının ihtiyacı olan her şeyi tek bir yerde bulunduran Polar V800 Triatlon Saati, egzersizlerinizi 7/24 ölçerek gelişiminizi garanti altına alıyor. Yaptığı egzersiz ve sporlarda, performansını en üst seviyeye çıkarmak isteyen iddialı sporcular için mükemmel bir tercih. Polar V800 Triatlon Saati aynı zamanda dahili GPS özelliği ile hızı, mesafeyi ve rotayı takip etmenizi sağlarken, içinde bulunan ücretsiz Polar Flow uygulaması ile egzersizlerinizi planlamanıza ve analiz etmenize yardımcı oluyor.

Ekstrem sporların vazgeçilmezi

Suunto Spartan Black HR GPS’li kol saati:

Suunto Spartan Black HR

Sıradaki öneri açık hava maceraperestlerine gelsin! Sporun doğayla bir bütün olduğuna inanan, en yüksek dağlardan en derin okyanuslara yeni rotalar keşfetmeyi seven sporcu ruhların rehberi ve ilhamı niteliğindeki Suunto Spartan Black HR, yeni yerler keşfetmenizi ve o yerlere en kolay şekilde adapte olabilmenizi sağlıyor. Suunto Spartan Black HR, yön bulma, derinlik ve yükseklik ölçme gibi özellikleriyle özgür ruhlu sporcuların vazgeçilmezi olacak.

Su sporlarında iddialı olanlara

Garmin Swim Yüzücü Saati:

Su altında devleşen sporcular için vazgeçilmez olacak Garmin Swim, profesyonel yüzücülere harika özellikler sunuyor. 50 metreye kadar su geçirmezliğe sahip olan bu işlevsel saat, mesafe, pace, kulaç sayısı ve kulaç tipini takip ederken, yüzme verimliliğinizi ölçüyor. Ayrıca her seviyedeki tur yüzücülerinin yüzme verimini artırmasını sağlayan swolf skorunu hesaplıyor ve bu sayede sizi daima motive tutuyor.

Günlük egzersiz rutinlerini bir üst seviyeye taşımak isteyenlere

Polar M200 nabız ölçer saat:

Polar M200

Günlük egzersiz rutinlerinize daha sağlıklı bir yön vermek istemez miydiniz? Polar M200’le bir sonraki adımlarınızı daha sağlam ve daha etkili atacak, performansınızı her seferinde bir öncekinden daha etkin bir hale getireceksiniz. 

Polar M200, kilonuza, boyunuza, yaşınıza, cinsiyetinize, maksimum kalp atış hızınıza (HRmax) ve hangi seviyede egzersiz yaptığınıza dayalı olarak egzersiz seansında harcadığınız kalori miktarını tam olarak hesaplıyor ve aynı zamanda motive edici geri bildirimlerde bulunuyor. Bu sayede siz rahat bir zihinle sporunuzu yaparken, bir sonraki adımınızı daha doğru yönlendirmenizi sağlıyor.

Kulvarınız ne olursa olsun her daim performansınızı arttıracak ve motive olmanızı sağlayacak teknolojik ürünleri, Uplifers Wellness Shop‘ta bulabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!