‘Yok artık’ dedirten teknoloji: Arçelik’in ilk otonom çamaşır makinesi Arçelik Neo

Gün geçtikçe değişen ve gelişen teknoloji ile günlük yaşantımızın vazgeçilmezi olan elektronik ev aletleri de büyük bir dönüşüm sürecinden geçiyor. Bu dönüşümün en çok dikkat çeken ve parlayan yıldızlarından biri de hiç şüphesiz çamaşır makineleri. Öyle ki artık çok daha akıllı, çok daha çevre dostu yardımcılarımız var. Hatta, çok daha ‘bağımsız’. Sizi vakit kaybetmeden kullanıcı deneyimini adeta zirveye çıkararak günlük yaşantımızı çok daha konforlu hale getiren bu bağımsız çamaşır makinesiyle tanıştıralım: Arçelik Neo.

Arçelik Neo, sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde deterjan, enerji ve su tüketimini en ideal seviyede tutuyor ve çamaşır yıkamaya dair ezberlerimizin çoğunu bozuyor. Gelin bu kalıplara meydan okuyan çamaşır makinesini yakından keşfedelim:

Arçelik’in ilk otonom çamaşır makinesi Arçelik Neo

Günlük yaşantımızın çoğu zaman stresli olan koşuşturmasında sıkışıp kaldığımızı hissettiğimizde evlerimizdeki teknolojilerin bize sağladığı kolaylık, gerçek anlamda büyük bir konfor unsuru. Özellikle de çamaşır yıkama gibi pek de favorimiz olmayan bir ev işini düşündüğümüzde, bu konuda bize konfor sağlayacak her adım, günlük yaşamımızı ciddi anlamda iyileştirebilir.

Her zaman son teknolojik gelişmelerle öncü bir rol üstlenen Arçelik, bir kez daha inovatif bir adım atıyor ve bizleri ilk otonom çamaşır makinesi Arçelik Neo ile buluşturuyor. Çarpıcı tasarımı, yenilikçi teknolojisi, yepyeni arayüzü ve yapay zeka destekli oluşu ile yine meydan okuyan bir gelişmeye imza atan Arçelik, Neo Çamaşır Makinesi ile alışkanlıklarımızı değiştiriyor!

Ezber bozan çamaşır yıkama anlayışı

Arçelik Neo, yapay zeka ile yıkama programlarını optimize eden Optimix Teknolojisi sayesinde yıkanacak çamaşırların kumaş türünü, yük miktarını ve kir seviyesini otomatik olarak belirliyor. Böylece su tüketimini, program süresini ve deterjan miktarını en uygun şekilde ayarlayabiliyor. Çamaşır yıkama deneyimini değiştiren otonom teknolojiler ile Arçelik Neo, tüm ezberleri bozuyor.

Kısacası akıllı sensörleri ve yapay zeka destekli “Optimix” teknolojisi sayesinde bizi hangi çamaşırı ne şekilde yıkamamız gerektiğini düşünme derdinden kurtarıyor. Yani, artık program seçme karışıklığına son! Hassas, hızlı ve yoğun programlardan birini belirleyip sonrasını Neo’ya bırakmak yeterli…

Hem bizi hem dünyayı düşünen bir çamaşır makinesi

Son yıllarda dünya genelinde enerji kaynaklarının hızla tükeniyor olması, gezegenimizin geleceğinin ne kadar tehdit altında olduğunun en büyük göstergesi. Bu nedenle yaşamın her alanında yaptığımız seçimlere özen göstermemiz şart. Arçelik’in yapay zeka destekli ilk otonom çamaşır makinesi Neo, bizi düşünürken dünyamızın da iyi oluşunu gözetiyor ve çevre dostu özellikleriyle bir kez daha gönülleri fethediyor.

İklim dostu Aquatouch® teknolojisi sayesinde A enerji sınıfına göre %10 daha fazla tasarruf sağlıyor, çamaşırları yarı zamanda 2 kat daha hassas yıkıyor. Hem daha düşük enerji tüketimi hem de daha az su kullanımıyla geleceğimizin korunmasına destek oluyor. Ağırlığının %24’ü kadar geri dönüştürülmüş materyal ve %32 daha az karbon salımı ile dünyayı da bizim kadar düşünüyor!

Tek tuşla uzaktan kontrol

Bugünün dünyasında ‘uzaktan’ kavramına epey aşinayız. Uzaktan çalışma modeli, uzaktan eğitim… Peki ya ‘uzaktan’ kontrol? Yeni nesil bu uzaktan kontrolün ismi: HomeWhiz. Arçelik Neo çamaşır makinesi HomeWhiz uygulaması üzerinden uzaktan kontrol imkanı sunuyor. Kablosuz ağ bağlantısına sahip akıllı beyaz eşyalarımızı internete erişebildiğimiz her yerden HomeWhiz teknolojisi ile çalıştırabilir, güncel durumlarını kontrol edebiliriz. Teknolojiye ayak uydurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı…

Arçelik Neo Otonom Çamaşır Makinesi – 10120 IMP

Yeni yıla girerken yeni teknolojilerle günlük yaşamınızdaki konforu artırmak ve çevre dostu tercihler yapmak isterseniz siz de hemen Arçelik Neo Çamaşır Makinesi ile tanışın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement