Yılbaşında porselen zarafeti: Kütahya Porselen’in yılbaşı koleksiyonunu keşfedin

Kütahya Porselen, cesur renkler, iddialı çizgiler ve ihtişamlı bir görünüm ile 2020 yılında bambaşka sofralar sunuyor. Yılbaşına özel olarak tasarladığı yeni nesil koleksiyonlarında; modern çizgileri, doğallık ve zarafetle buluşturuyor. Yeni yılı şık sofralarda karşılamak isteyenlerin tercihi Kütahya Porselen, farklı renk ve desenlerle tasarladığı hediyelik ürünleri ile de alternatifler sunuyor.

Yeni yıl ruhunu yansıtan sofralar

Güçlü gövdeleri, ihtişamlı duruşları ve özgür ruhlarıyla ormanın derinliklerinde yaşayan canlılar, Kütahya Porselen Doğadakiler koleksiyonuyla sofranıza konuk oluyor. Keşfedilmeyi bekleyen vahşi doğanın başkahramanları ile yılın son akşamında fark yaratan, muhteşem bir yılbaşı sofrası hazırlayabilirsiniz.

Şıklık, zarafet ve tasarımın bir araya geldiği Design Studio koleksiyonu, doğallığı ve şıklığı bir arada sunuyor. Bu özel koleksiyon; zarif formu, desen ve renk seçenekleriyle sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Design Studio koleksiyonu ile modern ve elit bir yemek masasında keyifli anlara tanık olabilirsiniz.

Aura koleksiyonu, ihtiyaç duyulan pozitif enerjiyi farklı renk seçenekleriyle sofralara taşıyor. Dingin, özgün, sıra dışı tasarımı sayesinde eşsizlik algısını hissettiren koleksiyon, klasik tabak, kâse ve fincan geometrisinin dışına çıkıyor. Kullanıcılarına yeni yıl sofralarında harika bir deneyim yaşatan özel seride, sınırlayıcı hatlar yerine serbest ve yumuşak geçişler bulunuyor.

Kütahya Porselen’in özenle tasarladığı “Adora”, sıra dışı kıvrımları, zarif formu, estetik görünümüyle yılbaşının favori ürünleri arasında yer alıyor. Bir sanat eseri kadar tek ve özel Adora serisi, hediye seçeneği olarak da ilk sıralarda yer alıyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!