Yılbaşı için wellness konseptli hediye önerileri

Öncelikle, Uplifers olarak 2015’in herkese mutluluk, sağlık, şans, huzur ve başarı getirmesini en içten dileklerimizle diliyoruz. Sevdiklerimizi sağlıklı ve mutlu görmek bizi de mutlu eder. Her geride bıraktığımız senenin sonunda onlara aldığımız hediyelerle bu mutluluklarına ortak olabiliriz. Her sene farklı ve orijinal hediyeler bulmakta zorluk çekiyor olabiliriz. Bu sene bir farklılık yapıp, yakınlarınıza kendilerini sağlıklı ve iyi hissettirecek hediyeler almaya ne dersiniz? Uplifers olarak, sizler için yakınlarınızı iyi ve sağlıklı yaşama teşvik edecek hediye önerileri hazırladık.

1. Juico detoks meyve suları

Sevdiklerinizin, 2015’e sağlık dolu, temiz ve taze bir başlangıç yapmalarını istiyorsanız Juico taze meyve suları tam size göre bir hediye. Juico detoks meyve suları bir süre boyunca katı yiyecek tüketmeyerek sindirim sisteminin dinlendirilmesini, vücudun toksinlerden arınmaya ve yeniden yapılanmaya odaklanmasını sağlıyor. Juico cleanse paketleri 79 TL’den başlıyor.

www.juico.com.tr adresinden hem Juico cleanse paketleriyle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz hem de paketleri satın alabilirsiniz.

j-03 (1)

2. Jawbone Up24 bileklik

Jawbone Up bilekliklerle yakınlarınızın gün boyunca uyku, yemek ve hareket düzenlerini takip etmelerini sağlayabilirsiniz. Jawbone UP24 bilekliğinin gönderdiği verileri akıllı telefonlara indirilen uygulamayla takip edebilirsiniz. Uygulama, uyku boyunca uyku düzenini analiz ederek uyku ayrıntılarına kadar gösteriyor. Ayrıca, yenilen yemeklerin resmi çekilip, veritabanında arama yapılarak, alınan kalori, yağ, karbonhidrat, protein, şeker, lif ve sodyumu izliyor.

Jawbone Up24 399 TL ve mobicom.com.tr‘den satın alınabiliyor.

jawbone up

3. Yoga matı

Çevrenizde yakın zamanlarda yogaya veya pilatese başlayacak birileri var mı? Yoksa bile sevdiklerinize yoga matı satın alarak onları egzersiz yapmaya teşvik edebilirsiniz.

Yoga matları boyut, renk ve özelliklerine göre genelde 44.90 ile 79.99 TL arası olabiliyor.

Farklı yoga matlarına intersport.com.tr‘den göz atabilirsiniz.

yoga mat

4. İnterrarium 

Sevdiklerinizin ev veya iş yerlerinin dekorasyonlarına yepyeni ve canlı bir hediye alabilirsiniz. Interrarium, iç mekan bitkileri ve maket figürleri ile minyatür doğa manzaraları oluşturuyor. Kişiye özel yaptırabileceğiniz teraryumlarla sevdiklerinizi çok mutlu edebilirsiniz.

İnterrarium’lar 80 TL’den başlıyor.

Farklı İnterrarium seçeneklerine shopthedesign.com‘dan bakabilirsiniz.

çiçek vazo

5. Columbia Turbodown

Sevdiklerinizi kışın dondurucu soğuklarından korumak için Columbia Turbodown mont alabilirsiniz. Montların içinin kaz tüyü olması nedeniyle, soğuya karşı korumakta çok etkili. Ayrıca, montların içinde bulunan nefes alma teknolojisi sayesinde terlemeyide önlüyor. Kış aylarında açık havada spor yapmayı seven yakınlarınız için bu mont çok kullanışlı bir alternatif olabilir.

Montlar 729.90 TL’den başlıyor.

columbia turbodown

6. Knock Knock yemek ajandaları

2015 yılında daha sağlıklı beslenmeyi hedefleyen sevdiklerinize, gün boyunca yediklerini ve yemesi gerekenleri yazabilecekleri bir ajanda alabilirsiniz.

Ajandaların ikisi de 20 TL.

Shopthedesign.com‘dan satın alabilirsiniz.

defter

7. Masaj aleti

Günlük hayatımızda yaşadığımız stres ve yoğunluklar bizi duygusal olarak yorduğu gibi fiziksel olarakta yorabilir. Bu yorgunluk yüzünden oluşan vücut ağrılarını gidermek ve biraz olsun rahatlamak için masaj aletleri kullanılabilir. Sizde sevdiklerinize bu yılbaşında masaj aleti alarak vücut ağırılarının azalmalarına yardımcı olabilirsiniz.

Masaj aletlerinin fiyatları, modellerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Farklı model seçeneklerine ve fiyatlarına bakmak için bimeks.com.tr‘ye bakabilirsiniz.

masaj aleti

8. Şans bileklikleri

Buda, nar ve balık şans getirdiği bilinen objelerden bir kaçı. Sizde sevdiklerinize 2015 yılına şanslı başlamaları için, bu şans getirici objelerin modern ve yaratıcı bir tasarımla birleşen bilekliklerinden alabilirsiniz.

Bilekliklerin 3’üde 20 TL ve shopthedesign.com‘dan alabilirsiniz.

bileklik

9. Crossfit Antrum oryantasyon dersi

Crossfit Antrum’da verilen oryantasyon dersi, CrossFit’e başlamak isteyenler için mükemmel bir hediye olabilir. Oryantasyon dersi toplam 4 dersten oluşuyor. Oryantasyon dersi CrossFit’in 9 temel hareketini detaylı bir şekilde öğretmenin yanı sıra, CrossFit’le alakalı teorik bilgiler de öğretiyor. Daha aktif ve sağlıklı bir yıla başlamak isteyen yakınlarınız için bu hediyeyi düşünebilirsiniz.

4 oryantasyon dersinin fiyatı 200 TL.

Detaylı bilgi için crossfitantrum.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

oryantasyon dersi

10. Mystique Design’dan geçmiş olsun paketi

Yılbaşı demek aynı zamanda kış ve soğuk demek. Kış aylarında her ne kadar sağlığımızı korumaya çalışsakta bazen planlamadığımız bir şekilde hasta olabiliyoruz. Hele bu durum yılbaşı zamanına geldiyse, daha da can sıkıcı olabiliyor. Yılbaşında hasta olan veya hasta olmak üzere olan sevdiklerinize “geçmiş olsun paketi” alarak iyileşmelerini hızlandırabilirsiniz.

Fiyatı ise 40 TL.

Shopthedesign.com‘dan satın alabilirsiniz.

shopthedesign.com_mystique_design_gecmisolsun_paketi_40TL.

11. Fiyonque mum

Arkadaşlarınızın ve ailenizin yaşam alanlarlarını Fiyonque aromalı mumlardan alarak taze ve canlı kokularla donatabilirsiniz. Kremsi turunçgiller, çiçeksi miskler, baharatlar, vanilya, aromaterapi notalarından geçen kokular gibi birçok farklı aromada mum bulabilirsiniz.

Mumlar 99 TL’den başlıyor.

Fiyonque mumlara lidyana.com adresinden ulaşabilirsiniz.

fiyonque

12. Spor taytı

Spor yapmayı seven ve düzenli olarak aktif bir yaşama sahip yakınlarınıza eğlenceli ve vahşi taytlar alabilirsiniz. Puma’nın özel koleksiyonunda yer alan zebra-yılan desenli taytlar yılbaşı hediyeniz için süper bir alternatif olabilir.

puma zebra tat

 

Taytların fiyatı 115 TL

Puma İstinye Park ve Cevahir mağazalarında bulabilirsiniz.

13. Oral-B şarjlı diş fırçası

Şarj edilebilir diş fırçaları, ağız sağlığı konusunda manuel fırçalara göre daha kalıcı ve etkili sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Sevdiklerinizin diş sağlığının güçlenmesine yardımcı olmak için onlara Oral-B şarj edilebilir diş fırçası almayı düşünebilirsiniz.

oral b

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!