Yeşil çay sevenlere iki müjde: Doğadan Yeşil Çayın iyiliği şimdi “Dökme” ve “Selection” kutularında

Sonbahar geldi, hava yavaş yavaş serinlemeye başladı; evlerde, ofislerde soğukların yerini sıcak içecekler almaya başladı. Sonbaharla birlikte siz de gün içinde keyifli, sağlıklı ve iyilikle dolu sıcak içecek tercihleri yapmak istiyorsanız, önerimiz #HerGün1KupaYeşilÇay. Neden mi?

Gün içerisinde tükettiğinizde bütün iyiliğini, sağlığını ve lezzetini pozitif olarak size geri verecek olan yeşil çay:

  • Canlandırır: Sağlıklı kafein içeriği ile yenilenmenize ve canlanmanıza yardımcı olur; odaklanma becerisini artırır, hafızayı destekler.
  • Arındırır: Yeşil çay, antioksidan içeriği ile serbest radikallerin vücuttan atılmasına destek olur.
  • Hafifletir: Yağ yakımını ve ödem atımını kolaylaştırarak kilo kontrolüne de destek olur.
  • Cildi güzelleştirir: Güçlü antioksidan içeriğiyle hücre onarım sürecinde görev alır ve gençleştirir.
  • Metabolizmayı hızlandırır: Metabolik sağlığı desteklerken kalp sağlığının korunmasına da yardımcıdır.
  • Sakinleştirir ve rahatlatır: İçeriğindeki L-teanin ile kan basıncını düşürerek anksiyete karşıtı bir etki yapar.

Peki yeşil çay nasıl tüketilmeli?

Yeşil çayın ne kadar faydalı olduğunu pek çoğumuz biliyor olsak da, kimi zaman tadı ya da kokusu nedeniyle yeşil çaya ön yargılı yaklaşabiliyoruz.Günde yalnızca 1 kupa yeşil çay yukarıda saydığımız tüm pozitif etkileri sunarken; siz de iyiliğiniz, sağlığınız, güzelliğiniz için yeşil çaya bir şans vermeye ne dersiniz? Üstelik Doğadan Yeşil Çay şimdi 2 farklı formatta sizlerle:

Yeşil çayın iyiliğini paylaşmak isteyenlere: Dökme yeşil çay

Yeşil çayın iyiliğini tüm sevdiklerinizle paylaşmanız için, Doğadan Yeşil Çay’ın tüm iyiliği ve lezzeti şimdi yeni dökme çay formatında.

Yeşil çay; şimdi de Doğadan uzmanlığında dökme çay formatında sizlerle buluşuyor ve sizleri taze yeşil çay yapraklarından gelen yumuşak içimiyle özel bir yeşil çay keşfine çıkartıyor.

Bu keşfe her bir kupa için demliğe 2 tatlı kaşığı yeşil çay ekleyerek 3-5 dakika demleyerek başlayabilirsiniz. Dilerseniz Dökme Yeşil çayınıza ekleyeceğiniz tarçın kabukları veya limon dilimleri ile yepyeni bir yeşil çay deneyimine de dönüştürebilirsiniz. Dökme Yeşil Çayı demlikte istediğiniz miktarda demleyip evde aileniz, arkadaşlarınız ve tüm sevdiklerinizle birlikte içebilirsiniz.

Yeşil çayın faydalarını farklı lezzetlerle denemek isteyenlere: Doğadan Selection Yeşil Çay

Yeşil çayı farklı bitkilerin lezzetleri ve faydalarıyla birlikte tüketmek isteyenler için önerimiz ise: Doğadan Yeşil Çay Selection Serisi. Farklı yeşil çay lezzetlerinin bir arada olduğu Doğadan Yeşil Çay Selection serisi Doğadan’ın en sevilen yeşil çay lezzetlerini bir araya getiriyor. Özellikle yeşil çayın faydalarını bilen fakat tat ve kokusundan dolayı tercih edemeyenler için yumuşak içimli, meyve ve baharatların bir araya geldiği lezzetli çeşitleriyle yepyeni bir yeşil çay deneyimi sunuyor.

Yeşil çay alışkanlığı kazanmak için Doğadan Dökme Yeşil Çaya ve meyveli & baharatlı farklı lezzetleri bir araya getiren Selection serisine göz atmayı ihmal etmeyin.

Türkiye’nin lider bitki ve meyve çayı markası Doğadan, iyi bir yaşam isteyen tüketicilerine her gün bir kupa yeşil çay içmeyi öneriyor. Yeşil çayı sevdiren Doğadan Dökme Yeşil Çay ve Selection Serisi ile tanışmak ve satın almak için tıklayın.

 

Bu yazı Doğadan‘ın katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!