Yeni yılı Metaverse’te Dinçer Güner ile kutla

Yaşadığımız dünyada bize sürekli korku pompalanıyor. Geleceği düşünüp duruyoruz. 2023’te neler olacak? Geçtiğimiz yılı aratacak mı? Aydınlanacak mıyız? Kriz derinleşecek mi? Astroloji bazen iyi geliyor ve kontrolde hissettiriyor. Bir şeyleri öngörebildiğimiz duygusu kaygılarımızı yatıştırıyor. Hele ki bunu Dinçer Güner gibi sevimlilik abidesi biri yapınca.

Bu yıl 3.’sü gerçekleşen metaverse yılbaşı partisinde çok sevilen astrolog Dinçer Güner 2023’te neler olacağına dair öngörülerini paylaşacak. 29 Aralık 2022’de saat 20:00’da başlayacak etkinlikte kendinize bir avatar yapacaksınız. Bu avatar DJ eşliğinde dans edecek, eğlenecek. Hayatını değiştirebilecek isimlerle network yapacaksınız. Özel dans ve network odalarını kullanabileceksiniz. Bu arada da Üstelik 2 kişi sorumgeldi.com üzerinden Dinçer Güner’den yeni yıl danışmanlığı kazanacak.

Hem kişilere hem kurumlara açık bu sıra dışı astro metaverse partisine katılım sınırlı. Biletler için www.vemparty.com web sitesine tıklayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Hayatın ve düşüncelerin başkalaşırken yeni bir ülke bulamaz mısın?

Bengisu Gencay Yazar
Güney Amerika'da hayatın yalnızca akılla açıklanamayacağını keşfettikten sonra kitabı Zem Sesini Arıyor'u tamamladı. Kitap, Epsilon Yayınları'ndan çıktı ve beğeniyle karşılandı. Hikayeleştirme ve içerik pazarlama ... Devam