Yeni yılda Bebek’te şenlik var!

Bebek şenliği
Yeni yılda Bebek’te şenlik var!

Bildiğiniz gibi yeni yıla girmemize yalnızca 4 gün kaldı. 2014’e merhaba demek için İstanbul’un bir çok yerinde farklı etkinlikler ve kutlamalar düzenleniyor. Özellikle Taksim ve Nişantaşı muhteşem süslemeleri ve rengarenk ışıklarıyla yeni yıl coşkusunu yaşamaya çoktan hazır.

beşiktaş
Yeni yılda Bebek’te şenlik var!

İstanbul’un en popüler semti Bebek, 28 Aralık-1 Ocak tarihleri arasında bir ilke imza atıyor! 

Bu yıl İstanbul’un boğaz kıyısındaki en güzel yerlerinden olan Bebek de, yeni yılı Bebek müdavimlerinin tanıdık olduğu bir etkinlikle kutlamaya hazırlanıyor: Bebek Şenliği!

Buz pisti, doyasıya alışverişi, müziği ve eğlencesiyle Bebek, 2013’ün son günlerini “Yeni Yıl Festivali” adı verilen bir etkinlikle taçlandıracak. Beşiktaş Belediyesi, Bebekliler Derneği, MGA Açık Hava Reklamcılık, EMC tarafından süzenlenen şenlik, 28 Aralık’ta, yani bu cumartesi başlıyor!

4 gün boyunca sabah 11:00’den gece 23:00’a kadar sürecek olan “Bebek New Year Fest” eğlence, yiyecek – içecek ve alışveriş standları ile birlikte çeşitli konserlerle; buz pisti, atlı karınca ve çeşitli aktivitelerle; özel çocuk etkinlik alanları ve radyo sponsorunun DJ performansıyla katılanlara keyifli anlar yaşatacak.

Bu arada yeni yıl hediyesine henüz karar veremeyenlerden sevdiklerine farklı, heyecan uyandıran yılbaşı hediyeleri almak isteyenler; www.shopthedesign.com standında onlarca tasarımcıdan yüzlerce çeşit ürün bulabilirler. Bunun yanı sıra yeni yıl gecesine şıklık katacak, kadınlara ve erkeklere özel aksesuarlar da Bebek’te  www.shopthedesign.com  standında sizlerle birlikte olacak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!