Yeni yıla en mükemmel ve berrak halinizle girin: Espace Privé Chenot D-Life

Hayatımızdaki tüm insanlarla olan işten arkadaşlığa, aşka her türlü ilişkide güveni sıfırlayan tek bir nokta olduğunu okudum bir kaç farklı kaynaktan. İlk düşündüğünüzde akla gelmiyor ama biri söylediğinde “kesinlikle, evet!” dedirtiyor. O da karşı taraf için önemli konularda verdiğiniz sözleri tutmamakmış. Ne tür ilişkide olursanız olur karşı taraf sözünü bir defa tutmasın; içten içe hep tutmayacağını düşünme ihtimalimiz yüksekmiş. Önemli konularda başkalarına verilen sözler bu kadar kritik.

Peki kendimize verdiklerimiz? Kendimize verdiğimiz sözleri tutmazsak ne olur? Söz verdiğimiz Pazartesi spora başlamazsak? Sigarayı bu ay da bırakmazsak? Tatlı yemeyi planladığımız gibi haftada birle sınırlamazsak? Bir yere varmayan bizi üzen ilişkimizi bir türlü sonlandırmazsak? Asla planladığımız tatile gitmezsek? Kendimizin de önemli konularda verdiğini sözleri asla tutmayacağına içten içe inanırsak, sonuçları felaket olmaz mı?

Yılın son aylarını yaşadığımız bu dönemde şimdiden yeni yıl için hayallere veya planlara dalmış olabilirsiz. Veya yaklaşmakta olan yeni yıl aklınızdaki en son konu da olabilir. Sizin ruh haliniz nasıl olursa olsun, sizi toksinlerinizden arındırıp vücut ritminizi yeni yıla bomba gibi hazırlayacak bir servisle tanıştırmak isteriz. Espace Privé Chenot D-Life’ın özel olarak hazırlayıp dilerseniz ev dilerseniz iş yerinize servis ettiği D-Life Bag’ler; arınma ve yenilenme döneminde en sevdiğiniz yardımcılarınız olacak.

Yeni yıla en mükemmel ve berrak halinizle girin: Espace Privé Chenot D-Life
Espace Privé Chenot D-Life’ın hazırladığı D-Life Bag’ler arınma döneminizde size yardımcı olabilir

Chenot D-Life Bag’lerde sabah, öğlen, akşam ve ara öğünleriniz en sağlıklı beslenmenizi garanti edecek şekilde geliyor. Menü tasarımları; Detoks, Biolight ve ayrıca Karın İncelitici ve Düşük Kalorili şeklinde amacınıza uygun seçilebiliyor. Bu menüler sayesinde hem öğün planlama derdiniz ortadan kalkıyor, hem de sağlıklı beslenip formda kalıyor, hatta kilo verebiliyorsunuz. En güzel kısmını sona sakladım, hazır mısınız? Bu öğünleri diyetisyen konsültasyonu ile Michelin yıldızlı şefler tasarlıyor! Yani sağlıklı olmak adına lezzetsiz yemekler yemeniz söz konusu değil.

Chenot D-Life nedir derseniz; Sağlıklı yaşam alanında guru sayılabilecek Dr. Henri Chenot’un 40 yıllık birikimi ile oluşturduğu “Chenot Metodu”nu uygulandığı harika bir yer diyebilirim. Yaşamın özünün ve evrimin incelenmesi anlamına gelen “Biontoloji” konsepti üzerine inşa edilen bu metot, yaşlanma ve dış etkenler (yiyecekler, toksinler, kimyasallar, sigara vb.) bozulan organların ve hücrelerin incelemesi üzerine kurulmuştur. Bizi bu toksinlerden en iyi şekilde arındırmanın yollarını arar. Sadece fiziksel değil; aynı zamanda sağlığı korumanın en iyi yolu olarak beden ve zihin uyumunu da vurgular.

Yeni yıla en mükemmel ve berrak halinizle girin: Espace Privé Chenot D-Life
Sağlığı korumanın en iyi yolu olarak beden ve zihin uyumu çok önemlidir

Yazıyı hazırlamadan önce Espace Prive Chenot D-Life İstanbul merkezini ziyaret edip detaylı bilgi aldığımda da ilk izlenimim gerçekten hem fiziksel hem de ruhsal olarak arınıp sakinleşeceğim bir ortam olmasıydı. Bana cilt bakımı yapan uzman önce cilt tipim için faydalı meyve, sebze ve çayları analttı. Sonra da uzun uzun uzak doğu inanışındaki metal, toprak, su, ateş elementleri ve kişiliğe ve sağlığa etkisini anlattı. Ondan çok fazla şey öğrenince ikna oldum. Sadece beslenme, detoks ve fiziksel aktivite üzerine kurulmuş “Batılı” bir yerde değildim. Doğu-Batı sağlıklı yaşam ekollerinin bin bir detay düşünülerek sentezlendiği bir yerdeydim.

Sizler de biraz sakinleşmek, yenilenmek ve berraklaşmak için kendinizi Espace Prive Chenot D-Life İstanbul merkezinde bakıma alabilirsiniz. Daha da uzun süreli etkiler için D-Life Bag’ler ile lezzetli ve sağlıklı bir beslenme düzenine adım atın. Batının bilimi, Doğunun mistisizmi ile kalın ve bol bol su için.

Chenot D Life

Ahmet Adnan Saygun Caddesi, THY Sitesi Yolu, No:3, Ulus/İstanbul

0212 381 30 00

Zeynep Cansoylu Samancıoğlu
Gündüzleri çok uluslu bir firmada kozmetik kanalı müşteri yöneticisi. Geceleri saç & cilt bakımı, moda, trendler, gezme, yeme ve içme yazan araştırmacı blogger. Doğal ... Devam