Yeni yıl kutlamasını unutulmaz hale getirmek için 6 öneri

Yeni bir yıl, yeni bir başlangıç demek. Pek çoğumuz şimdiden 2018 için hayaller kurmaya, yeni yıl dileklerimizi listelemeye, kutlamalar ve hediyeler için plan yapmaya başladık.

Planınız ne olursa olsun, işte yeni yıl kutlamasını özel ve ölümsüz hale getirmek için öneriler:

Sevdiklerinizle kutlayın.

Yeni başlangıçlar, en çok sevdiklerimizle paylaşıldığında güzel! Tüm aileniz ya da arkadaşlarınızla bir arada olmanız mümkün olmasa da, aramak ve bu yeni başlangıcı birlikte kutlamak için zaman yaratın.

Gerçekten birlikte iyi vakit geçirdiğiniz kişilerle olun.

Kutlama denildiğinde akla önce coşkulu kalabalıklar geliyor olsa da; özel günlerde gerçekten iyi vakit geçirmenin yolu yanında kendinizi rahat hissettiğiniz, birlikte olmaktan keyif aldığınız kişilerle olmaktan geçiyor. Kısa ve öz bir davetli listesiyle, her anınızı kendiniz olarak, neşeyle geçirmeniz mümkün!

Bol bol fotoğraf çekin.

Keyifli vakit geçirdiğiniz anları anımsamak, modunuzu yükseltmenin en kestirme yolu. Özellikle sevdiklerinizle bir arada olduğunuz bu özel gecede bol bol fotoğraf çekmeyi sakın ihmal etmeyin!

Fotoğraflarınızı sergileyin.

Teknoloji sağ olsun, sürekli olarak bol bol fotoğraf çekebiliyor, sosyal medya ile yüzlerce kişiye ulaşmasını sağlıyoruz. Ne var ki, anılar yalnızca dijital ortamda kalıyor. Neşeli anlarınızı her an hatırlamak ve yüzünüzü güldürmesini sağlamak için fotoğraflarınızı basıp sürekli görebileceğiniz bir yerde sergilemeyi ihmal etmeyin.

HP Sprocket fotoğraf yazıcısı ile akıllı telefonunuzdan çektiğiniz fotoğraflarınızı 5 x 7,6 cm boyutunda basabilir; HP Sprocket uygulaması ise fotoğraflarınıza keyifli dokunuşlar yapabilirsiniz.

Hediye vermeyi ihmal etmeyin.

Sevgiyi göstermenin, özenle seçilmiş, samimi bir notla süslenmiş bir hediyeden daha iyi bir yolu var mı? Yeni yıla girerken sevdiklerinizin yüzünü güldürecek küçük sürprizler hazırlayın.

Birlikte dilek tutmayı unutmayın!

Yapılan araştırmalara göre, birlikte alınan kararların uygulama ve başarıya ulaşma oranı daha yüksek. 2018’e en verimli şekilde giriş yapmak için birlikte dilek tutmayı ihmal etmeyin.

Yılbaşı gecesi kutlamasını HP Sprocket ile ölümsüz hale getirmeye ne dersiniz?

Anlık, paylaşılabilir ve eğlenceli HP Sprocket ile tanışın! Akıllı telefonunuz ve tabletinizle hemen hemen her yere taşınabilir cep boyutundaki Sprocket’e Bluetooth ile bağlanabilir; istediğiniz zaman, istediğiniz yerde fotoğraflarınızı basabilir, arkasını soyup fotoğraflarınızı eğlenceli etiketlere dönüştürebilir, canlı renkler ve dayanıklı baskı ile güzel anlarınızı dokunulabilir hale getirebilirsiniz.

HP Sprocket ile tanışmak için tıklayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement