Yeni yıl hediyeleri: Hem siz hem sevdikleriniz için mutluluk verici, düşünceli ve renkli “iyi yaşam hediyeleri”

Aralık ayı geldiğinde hepimizin içini aynı heyecan sarmaya başlar: Yeni bir yıla başlayacak olmanın umutlu sevinci… Pek çoğumuz geride bıraktığımız yılla hesaplaşıp defteri kapatırken, yeni yıldan beklentilerimizi, hayallerimizi ve umutlarımızı da bir bir gelecek planlarımız arasına ekleriz. Yeni yılın heyecan verici olmasının tek sebebi, sembolik de olsa yeni bir başlangıç olması ve eski yılın “ağırlığını” üzerimizden atacak olmanın heyecanı değil tabi ki. Bu dönemi heyecanlı kılan en tatlı telaşe: yeni yıl hediyesi alışverişi.

Bir yılı daha noktalamak üzere olduğumuz bu günlerde siz de sevdikleriniz için hediye arayışındaysanız; mutluluk verici, düşünceli ve renkli “iyi yaşam hediyeleri” önerilerimize göz atın!

Hediye önerilerimize ulaşmak için görsellere tıklayabilirsiniz.

En güzel hediye mutluluk: Uplifers Mutluluk Kartları

Yeni yılda sevdiklerinize ya da kendinize “sürdürülebilir mutluluk” hediye etmeye ne dersiniz? Kendinizi daha iyi tanımanız, her an iyi hissetmeniz ve gün içerisinde mutluluğunuzun her an artması için bir araya getirdiğimiz soru ve önerilerinden oluşan Uplifers Mutluluk Kartları; 2019’a mutlu bir başlangıcın en etkili formülü. Sizce de “mutluluk” en güzel hediye değil mi?

Fit ve fresh bir başlangıç için motivasyon: Yorstruly

Pek çoğumuz için yeni yıl hedefleri listesinin eksilmeyen maddesi “spora başlamak” olabilir. Eğer siz de kendinizi ya da sevdiklerinizi fit bir 2019 için motive etmek istiyorsanız; hem tasarımları hem de kaliteli kumaşları ile en iyi activewear markalarından biri olan Yorstruly’nin ürünlerine göz atın.

Uplifers kullanıcılarına özel indirim kodunuz: uplifers

 

Zamansız, kurtarıcı ve duyarlı parçalar: Iamnotbasic

Hediye almayı planladığınız kişi ister bir moda düşkünü olsun, isterse . Zamansız ve kurtarıcı bir basic ile mutlu edemeyeceğiniz kimse yok! Duyarlı moda markası IAMNOTBASIC’in yüksek kaliteli, iyi kesimli, şık ve konforlu tasarımları, hediye seçiminizi oldukça kolaylaştıracak. Hem kadın hem erkek için tişörtleri ve yumuşacık kaşmir kazaklarının yanı sıra bu sene koleksiyona eklenen hoodie tasarımlarına da mutlaka göz atın.

Uplifers kullanıcılarına özel indirim kodunuz: uplifers20

2018’in ağırlığından kurtaracak bir hediye: Ayurveda Beden Terapi

 Stres, yorgunluk… 2018’in yükleri olarak tanımlayabileceğimiz tüm “yükler” vücudumuzu fiziksel olarak da etkiliyor. Bu yüklerden kurtulmanın en etkili yollarından biri de ayurveda beden terapi. Ayurvedik beden tipinize uygun sıcak ve ılık yağlarla yapılan, enerji akışınızı düzenleyerek beden ve zihninizi dinlendirmenize yardımcı olacak bu uygulamayı hediye etmek için elinizi çabuk tutarak randevu almanızda fayda var. 

  

Bazı hediyeler biraz daha düşünceli: Mutlubiev

Kim demiş “ev temizliği” yeni yıl hediyesi olamaz diye? Ev temizliği yorucu bir süreç olmakla beraber, temizlik için birini bulmak da oldukça zor. Tam da bu nedenle ortaya çıkan Mutlubiev, ev ve ofisler için profesyonel temizlik hizmeti sunuyor. 2019’a girerken sevdiklerinizi şımartmak için Mutlubiev’e göz atabilir; dilerseniz çılgın yılbaşı partileriyle nam salmış arkadaşınıza unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz.

Uplifers kullanıcılarına özel indirim: UPLİFERS40 kodu ile Mutlubiev’den verecekleri ilk siparişte 40 TL indirim

  

Tüm yıl yanında: El yapımı 2019 takvimi ve kartpostallar

2019’a girerken, sevdiklerinizi geçmişte kalan ancak bir o kadar duygusal bir gelenekle mutlu etmek ister misiniz? Uplifers yazarlarından Seza Aslanbaş tarafından çizilerek baskı ile çoğaltılan kartpostallar, sevdiklerinize “mutlu yıllar” dilemeniz için tatlı bir seçenek. Dilerseniz yine Seza Aslanbaş tarafından çizilen el yağımı 2019 takvimini de kartpostalların yanına iliştirerek, yıl boyunca hatırlanmanızı sağlayacak bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

Geçmişin “en tatlı” anları: Sosyopix

Geçmiş geçmişte kalsa da, yaşadığımız tatlı anlar hep yanımızda olsun isteriz.  Tam da bu nedenle, en tatlı anlarımızı, kutlamalarımızı ve mutluluklarımızı fotoğraflarız. Peki bu anlara dokunmak istersek? Sevdikleriniz için en tatlı anlarınızı yaşatacak, yılın her gününde sizi ona hatırlatacak, nostaljik, eşsiz ve sıcacık bir hediye arıyorsanız; Sosyopix ile”anılarınıza dokunun”.

Sevdiklerinizin 2019’a daha mutlu, daha farkında ve daha sağlıklı bir başlangıç yapmasını sağlayacak diğer hediye önerilerimiz için Uplifers Shop’u ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Şimdiden harika yıllar dileriz…

2019’da da “İyi hisset, iyi yaşa!”

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!