Yeni sezonda dolabınızda mutlaka yer vermeniz gereken trendler

Baharın gelişiyle güneş yüzünü göstermeye, doğa canlanmaya ve renklenmeye başladı. Rengarenk çiçekler, cıvıl cıvıl kuşlar ve içimizi ısıtan güneş, enerjimizi de yükseltiyor.

İlkbahar, doğanın yanı sıra, trendlerin de renklendiği ve çiçeklendiği bir dönem. Kış boyunca renklere ve hareketlere ara vermiş olabilirsiniz; ne var ki, ilkbaharın gelişiyle içinizde açan çiçekler ve güneşten aldığınız enerjiyle birlikte tüm bu güzel değişimi stilinize de yansıtmanız mümkün. Çünkü bu sezon trendleri arasında yer alan volanlar, floral ve tropikal desenler ve rengarenk parçalar, sizin de vazgeçilmezlerinizden olmaya aday.

Siz de baharın enerjisini gardırobunuza yansıtmak istiyorsanız, işte yeni sezonda yatırım yapmanız gereken parçalar:

Volanlı parçalar

Bu sezonun en gösterişli ve en çok dikkat çeken trendi, volan detaylar. Yer aldığı kombinlere oldukça dramatik bir görünüm katan volanlar, aynı zamanda elegan bir duruşa da sahip. Bizim önerimiz, bahara uygun canlı renklerde volan bluzlar.

   

Volan detaylı parçaları incelemek için tıklayın.

Floral desenler

Çiçekler baharın en narin müjdecilerinden biri; yalnızca doğada değil, moda dünyasında da. Sezonun öne çıkan trendleri arasında yer alan floral desenleri isterseniz bir diğer sezon trendi olan nakış detaylarla birleştirebilir, isterseniz de elbiselerde ya da tulumlarda tercih ederek stilinizin baştan aşağı çiçek açmasını sağlayabilirsiniz.

  

Floral desenli parçaları incelemek için tıklayın.

Uçuş uçuş elbiseler

Baharın gelişinin en güzel yanlarından biri de rengarenk, cıvıl cıvıl elbiseler! İster floral desenli, isterseniz de canlı renklerde elbiseler, baharın gelişiyle birlikte yatırım yapmanız gereken parçalar arasında yer alıyor. Elbiseler tek parça olduğu için kombinleme kolaylığı da sağlayacak.

Tüm elbise modellerini incelemek için tıklayın.

Rengarenk babetler

Kışın vazgeçilmezi olan botlar ve çizmeler, güneşin yüzünü göstermeye başlamasıyla birlikte dolaplardaki yerlerine kalkıyor ve babetler saklandıkları yerlerden çıkıyor. Her daim giyebileceğiniz pudra ve nude tonlarda babetler tercih edebilir ya da enerjinizi dışarı yansıtmanızı sağlayacak canlı renklere yönelebilirsiniz.

Tüm babet modellerini incelemek için tıklayın.

Güneş gözlüğü

Hem sağlık, hem de rahatlık açısından özellikle bahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmezi olan güneş gözlükleri; aynı zamanda stilimize en renkli dokunuşları yapan aksesuarlar arasında yer alıyor. Güneş gözlüğü seçiminizi yaparken, yüz şeklinize uygun modellere yönelmenizde fayda var.

 

Tüm güneş gözlüğü modellerini incelemek için tıklayın.

Renkli sırt çantası

Bahar geldiğinde enerjimiz arttığından mıdır bilinmez, özgürlüğümüze daha da düşkün oluyoruz. Her gün kullandığımız aksesuarlar arasında yer alan çantalar söz konusu olduğunda, maksimum konfor ve özgürlük sırt çantaları ile geliyor.

 

Tüm sırt çantası modellerini incelemek için tıklayın.

Basic parçalar

Basic parçalar aslında sadece bahar mevsiminin değil, tüm sezonların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kombinleme kolaylığı sunan fonksiyonel basic parçalar arasında seçim yaparken V yaka tişörtlere, baharlık trikolara ve hırkalara göz atmayı ihmal etmeyin.

 

Tüm basic parçaları incelemek için tıklayın.

Siz de stilinize bahar dokunuşu yapmak ve gardırobunuzu baştan yaratmak için #modanınhabercisi hepsiburada.com’a göz atmayı ihmal etmeyin.

Keyifli alışverişler.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!