Yeni nesil, etkili temizlik için dikey süpürge seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Yeni nesil ev temizliği dendiğinde şüphesiz ki artık hepimizin aklına ilk gelen yardımcı; kablosuz dikey süpürgeler. Kolay ve pratik kullanımları, kısa zamanda etkili sonuçlar vermeleri ve derinlemesine temizliği mümkün kılmaları ile pek çok insanın en güçlü destekçisi olan dikey süpürgeler, günümüzde evlerin olmazsa olmazı. Çünkü zaman hepimiz için çok kritik, kısa sürede çok iş halletmemiz gerekiyor… Modern çağın hızına ayak uydurmaya çalışırken bir yandan da tüm işlerimizi, sorumluluklarımızı tamamlamaya, kendimize, sevdiklerimize zaman ayırmaya gayret ediyoruz. Haliyle evimizi gönlümüzce temizleyebilmek için istediğimiz zamanı her zaman yaratamayabiliyoruz. Ancak, o zamanı bulamasak da gönlümüze göre bir temizlik sunan dikey süpürgeler var. Nasıl mı? Az zamanda çok iş yaparak… İşte tek süpürge 3 işlem; karşınızda yeni nesil temizliğin yeni adı: Philips AquaTrio.

Gerçek anlamda etkili bir temizlik için şüphesiz ki dikey süpürgelerin bazı özellikleri taşıması gerekiyor. Ve Philips AquaTrio’da bu özelliklerin hepsi var. Bu özellikler neler mi? Hemen söyleyelim:

  • Yüksek performans
  • Normal süpürme ve ıslak zemin temizleme özelliği ile farklı zeminlere uyum sağlama
  • Çok amaçlı kullanım
  • Uzun çalışma süresi
  • Manevra kabiliyeti
  • LED ışıklar
  • Hijyenik kullanım ve çok daha fazlası…

Hele ki büyük şehirlerde yaşıyorsanız bir günün yetmediğini, 24 saatin tükendiği ama işlerin sonunun gelmediğini siz de defalarca deneyimlemişsinizdir. Bu yüzden tüm bu özelliklerin tek bir yardımcıda toplanması ve mümkün olan en kısa zamanda en çok işi yapması şart! Neyse ki Philips AquaTrio, tüm temizlik ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte! Çünkü hem çekiyor, hem siliyor, hem de süpürüyor. Her türlü toza, kire güçlü fırçaları ile meydan okuyor! Gelin, daha fazlasını keşfedelim.

Pratik, etkili, yeni nesil temizliğin püf noktaları

İşte geleneksel temizlik alışkanlıklarını değiştiren, hayatın hızlı temposuna ve kısıtlı zamanlara ayak uyduran Philips AquaTrio ile pratik, etkili, yeni nesil temizliğin püf noktaları:

1. Tek seferde çok işlem: ‘Sil, çek, süpür’

Malum zaman az, işler çok… Minik patili kedi dostunuz kumunu mu devirdi? Çocuklar meyve suyunu mu döktü? Hiç fark etmez. Yerdeki tozlar, dökülen sıvılar ya da çamurlu ayakkabılar… Her biri için ayrı ayı temizlik ile uğraşmanıza hiç gerek yok! İster halılarınızı ister zemini temizlemek isteyin, çözüm AquaTrio’da. Philips AquaTrio tozları, kirleri ve sıvıları süpürmek için tek başına yeter. Detaylı bir temizliğin en güçlü yardımcısı Philips AquaTrip, tozlar ve kirler için normal süpürge yaparken ıslak temizleme özelliği ile sıvıları da temizliyor. Yani; farklı tip kirler onun için fark yaratmıyor. AquaSpin başlığı sayesinde tek seferde sert zeminleri süpürüyor ve ıslak temizliyor. Üstelik, temizlik yaparken silsem mi süpürsem mi derdinden de sizi kurtarıyor, çünkü seçim yapmanız gerekmiyor. Size de çok kısa zamanda derinlemesine temizlenen evin tadını çıkarmak kalıyor! Bu yeni nesil temizlik anlayışını çok seveceğinize eminiz…

2. Bakterilere düşman, ‘hijyene dost’

Şüphe bırakmayan bir temizlik sizin de en büyük arzularınızdan biri mi? Öyleyse içiniz rahat olsun, hayalini kurduğunuz gerçek anlamda derinlemesine bir temizlik için Philips AquaTrio, bakterilere savaş açıyor. Her harekette tozu ve kiri hassas ve güçlü bir şekilde toplayan AquaTrio’nun özel LED ışıklarından hiçbir şey kaçmıyor. Ayrıca yerleri silmenin en büyük sorunu olan kirlenen su problemini de ortadan kaldırıyor. Çünkü, yüksek hızlı döner fırça teknolojisi sürekli temiz su akışıyla Power Brush fırçaların kendi kendini temizlemesini sağlıyor. Özel temiz su haznesinden zemine sürekli temiz su akışı sağlanıyor, Su Difüzyon Sistemi kirli suyu anında hapsediyor ve hazne kirli suya hiç temas etmiyor. Böylece bir daha asla ağır kovalar taşımanız veya kirli suları yeniden kullanmanız gerekmiyor! Harika, değil mi?

3. Teknolojik, uyumlu, esnek, çok yönlü ve dahası

Teknolojinin nimetlerinden hemen hemen yaşamın her alanında yararlanırken neden temizliğin tüm aşamalarında da destek almayalım ki? Philips AquaTrio, akıllı dijital LCD ekranı ile temizlik sırasında ve sonrasında ihtiyaç duyulan tüm bilgileri sağlıyor. Ayrıca, 3’ü 1 arada formuyla olağanüstü esneklik sağlıyor ve ıslak & kuru süpürmeden yalnızca kuru süpürme ayarına kolayca geçiyor. Masa üstü, raflar, koltuk veya zemin fark etmeksizin tüm yüzeylere uyum sağlıyor ve bir anda dikey süpürgeden el süpürgesine dönüşebiliyor. Yani, yalnızca eviniz için değil dilerseniz arabanızdaki ulaşılması güç yerler için de harika bir yardımcı olabiliyor. Muhteşem manevra kabiliyeti ile ulaşamadığı tek bir yer bile kalmıyor! Üstelik hem ileri hem geri yönde temizlemeye ara vermeden devam ediyor…

Bonus: Uzun ömürlü, şık ve derli toplu!

Philips’in en yüksek emiş gücüne sahip kablosuz dik süpürgesi Philips AquaTrio, yukarıdaki tüm özelliklerinin yanı sıra temizliğin tam ortasında sizi yarı yolda bırakmıyor. Uzun çalışma süresi ile 45 dakikaya kadar temizlik sağlıyor. Ve evinize çok yakışacak, derli toplu bir istasyon ile geliyor .

Yer tasarrufu sağlayan Temizlik ve Şarj İstasyonu tüm sistemi bir arada tutuyor ve evinizin düzeni hiç bozulmuyor, üstelik ihtiyacınız olan her an elinizin altında kullanıma hazır bir şekilde sizi bekliyor! Temizliğiniz bittikten sonra cihaz ve Power Brush fırçalar otomatik olarak bu istasyonda temizlenip şarj oluyor. E daha ne olsun, değil mi!

Philips AquaTrio ile tanışmak için hemen tıklayın.

*Bu yazı Philips katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement