Yeni bir yıl, yeni kararlar: 2015’te biraz daha cesur olmaya var mısın?

2015’e sayılı günler kala, hayatımızda yapmak istediğimiz değişimlere, kazanmak istediğimiz yeni alışkanlıklara ve gelecek planlarımıza yoğunlaşmış durumdayız. Hayatımızla ilgili büyük kararlar almak, cesaret isteyen değişimler yaşamak ve yeni alışkanlıklar edinmek için yeni yılda hayatımızda tertemiz sayfalar açmaya hazırız.

Belki cesaretinizi toplayıp hobinizi işe dönüştürmek, belki kendi evinize çıkmak, belki de kurmuş olduğunuz tüm düzeni ve alışkanlıklarınızı geride bırakıp başka bir ülkeye taşınmak istiyorsunuz. Ancak karar alma aşaması, işin yalnızca küçük bir bölümünü oluşturuyor. Bundan sonraki adımda sizi çok daha zor bir süreç bekliyor: Aldığınız kararları uygulamaya geçirmek. 

acer cesaret ediyorum (4)

Güzel olan her şey cesaret gerektirir, gerçekleşmeyen dileklerinin nedenleri aslında korkularındır. Acer ve Windows, yeni yılda cesur kararlarınızı gerçekleştirmek için atacağınız adımlarda size yol arkadaşı olacak bir uygulamayla karşınızda: ‘‘Cesaret Ediyorum’’. Hepimizin yıllardır gerçekleştirmek istediği ama hep ertelediği hayalleri vardır. Yeni bir yıl, cesaret etmek ve dileklerimizi gerçekleştirmek için adım atmanın ve değişim için harekete geçmenin tam zamanı. http://bit.ly/Acer-Cesaret-Ediyorum sayfasından ulaşabileceğiniz ‘Acer-Windows Cesaret Ediyorum’ uygulamasıyla, sizin için hazırlanan yeni yıl kararlarından birini seçebilir, ya da kendi kararınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Hobinizi işe dönüştürmek, kendi evinize çıkmak ya da farklı bir ülkeye taşınmak gibi hayallerinizi daha fazla ertelemeyin.

acer cesaret ediyorum 2

Üstelik Acer, yıl içinde, belki tam da kararınızı unutmak üzere olduğunuzda, ev adresinize gelecek bir kartpostalla size yeni yıl kararınızı hatırlatılıyor ve sizi yıl boyunca hayalinizi gerçekleştirmek için motive ediyor. Ayrıca, kararlarını 1 yıllığına Acer’a emanet edenler arasından seçilecek 3 kişi de, Windows işletim sistemli Acer Aspire Switch 10 kazanma şansını yakalıyor.

Siz de hayatınıza renk katacak cesur kararlar almak için ‘Cesaret Ediyorum’’a katılın: http://bit.ly/Acer-Cesaret-Ediyorum

acer cesaret ediyorum (5)

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!