Yeni bir hayat başlangıcı için ilham alabileceğiniz masalsı bir düğün hikayesi

Baharın gelmesiyle ve havaların güzelleşmesiyle düğün planları yapılmaya da başlandı. Çiftler, bu yoğun planlama aşaması sırasında belki de tam olarak hayallerindeki düğüne odaklanmak yerine ayrıntılarda boğuluyorlar. Fakat rüya gibi bir düğün için aslında en basit ve en önemli püf nokta, çiftlerin gerçekten ne istediklerine odaklanmalarından geçiyor. İşte sadece kalplerinin sesini dinleyerek, herkesin kalbini yumuşatan ve yüzünü güldüren masal gibi bir düğün hikayesi…

“Basit düşünerek hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirebilirsiniz”

Geçtiğimiz sene beraberliklerini mükemmel bir düğün ile taçlandıran Elvin Levinler ile Bülent Kocamanoğlu çifti güzel bir sevgililer günü röportajıyla bizlere düğün ve evlilik aşamalarını anlatıyor. Röportajda Elvin Levinler: “basit düşündük, iskelede evlenmek istiyorduk, iskelede evlendik. Mekanı gördükten sonra orada evlenmek istediğimize emindik. Hiçbir şeyi bir şey yapmaya çalışmadık. Her şey olması gerektiği gibiydi” diyor. Bodrum Casa Dell’Arte’de iskele düğünüyle evlenen çift, düğünlerine dair her şeyden çok mutlu olduklarını vurguluyorlar. Düğünün onlar için gittikleri bir partide çok eğlenmekten daha komplike bir şey olmadığını ve tek odaklandıkları şeyin eğlenmek ve mutlu hissetmek olduğunu söylüyorlar. İşte çiftin sevgililer günü röportajı ve masalsı düğün videoları:

İşte hayallerinizi gerçekleştirmek ve sevginizi taçlandırmak aslında bu kadar basit. Size kalan ise sevdiklerinizle hiçbir zaman unutamayacağınız birbirinden güzel anlar yaratmak ve bu anların tadını sonuna kadar çıkarmak.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!