Yemek ürünlerini farklı şekillerde kullanarak ortaya çıkarabileceğiniz 12 lezzet tarifi

Herkes konu sevdiği yemek olunca, bir de mutfak konusunda yetenekliyse, en iyi yemek tarifi kendinde diye düşünür. Fakat konu yemekse her zaman daha iyisine ulaşmanız mümkün. Ve daha iyisine ulaştığınızda karşınıza  bir şaheser çıkabiliyor.

İşte günlük hayatınızda kullandığınız yemek ürünlerinin kullanımını biraz değiştirerek daha önce tatmadığınız lezzetler tatmanıza yardımcı olacak öneriler:

1. Kahveli buzlar: Sıcak havalarda kafeinli içeceğinize lezzet katmak için mükemmel bir alternatifkahveli buz

2. Canınız sandviç çektiyse yumurtalı, peynirli ve dana baconlı sandviçe ne dersiniz? 🙂sandviç

3. Tatlı krizine girenler için beyaz çikolataya batırılmış donmuş muz.beyaz çikolatalı muz4. Hem yeteneğimi konuşturayım, hem de lezzetin tadına bakayım diyenler için çikolata vazosu.çikolata vazosu5. Sevgiliniz için romantik bir kahvaltı hazırlamak istiyorsanız sosis ve yumurta size yardım edebilir.kalpli sosis6.İşte kruvasanı pratik yapılışı ve lezzetine lezzet katmak için küçük bir öneri: Kruvasanınızı hazırlarken içerisine Nutella koyun.Çikolatalı kruvasan7. Kumpiri kendinize has bir yöntemle hazırlamak için içerisine yumurta, sebze ve peynir koyup hazırlayabilirsiniz.kumpir8. Daha önce hiç elma pişirmediyseniz kesinlikle bu ilginç tarifi deneyin!pişmiş elma9. Çikolatalı ve vanilyalı kekin bizce en şık hali.vanilyalı çikolatalı kek10. Jöleli meyveler hem eğlenceli hem de çok lezzetli!meyveli jöle11. Sosisli milföyün klasik görünümüne biraz estetik kattık 🙂sosisli milföy12. Süt ve jöleyi karıştırırsanız, sonunda sıra dışı fakat lezzetli bir tatlı elde edebilirsiniz.sütlü jöle

          Bonus: Mangoyu nasıl düzgünce kesebilirsiniz

Great mango cutting style

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!