Yaz mevsiminin habercisi festivaller başlıyor: Big Burn deniz ve müziği bir araya getiriyor

Yaz mevsimi geldiğinde aklımıza ilk olarak denize kıyısı olan bir yerde mükemmel bir tatil yapmak gelse de bir yandan sıcak havalar enerjimizi daha da artırır ve müzik festivallerini araştırmaya başlarız. Çoğu zaman bir konsere gitmektense birkaç gün süren festivalde farklı müzisyenlerin performanslarını dinlemek çok daha keyifli bir alternatif haline gelir. Şimdiyse karşımızda deniz, sahil ve müziği bir araya getiren bir festival var. 

Burn Enerji İçeceği tarafından düzenlenen ve 5 sahnede 100’den fazla DJ ile kesintisiz müzik deneyimi sunan Big Burn İstanbul festivali bu yaza da damgasını vurmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin en büyük kamplı elektronik müzik festivali Big Burn İstanbul, ikinci kez yepyeni bir line-up ile müzikseverleri 20-21-22 Temmuz’da Suma Beach’in büyülü atmosferine bekliyor.

Yazın en çok beklenen elektronik müzik festival Big Burn İstanbul bu sene 5 sahnesinde yine dünya elektronik müziğinin yıldızlarını ağırlıyor. Festivalin ilk açıklanan isimleri Adam Beyer, Claptone, Dubfire, Seth Troxler ve Tale Of Us gibi isimler oldu.

Festivalcileri 3 gün boyunca dans ettirecek diğer isimler ise Agents Of Time, Âme (DJ), Bella Sarris, Birds of Mind, Digby, Gerd Janson, Kornél Kovács, Lemurian, Maga, Peggy Gou, Sainte Vie, Sammy Dee, Shaun Reeves, Sonja Moonear, Vaal, Zendid  olarak açıklandı. Daha pek çok sürpriz performansın yer alacağı Big Burn İstanbul bir kez daha elektronik müzik tutkunlarını buluşturacak.

Bu yıl yurt dışından da yoğun bir katılımın beklendiği Big Burn İstanbul ile ilgili daha fazla bilgi için etkinliğin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!