Yaz gecelerinin tadını Feriye Açık Hava Sineması ve Tiyatrosu’nda çıkarın

Ortaköy’de Boğaz’ı kucaklayan manzarası, konumu, konforu ve mimari yapısıyla şehir yaşamına ilham veren Feriye, yeme içme deneyiminden kültür sanat etkinliklerine kadar İstanbullulara kapsamlı bir yaşam alanı sunuyor. Çok fonksiyonlu alanlarıyla, organizasyonlara, davetlere, etkinliklere, kutlamalara ev sahipliği yapan Feriye, yaz aylarını sanatla besliyor.

İstanbullulara hem lezzet hem de etkinlik odağında bütünlükçü bir deneyim sunan Feriye, yaz aylarını dopdolu bir programla karşılıyor. Her mevsime uygun, keyifli etkinliklere ev sahipliği yapan Feriye, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarını hem Açık Hava Sineması hem de Açık Hava Tiyatrosu ile hareketlendiriyor.

Kült filmler yaz boyu Feriye Açık Hava Sineması’nda

20 Temmuz itibarıyla Feriye’de başlayan Açık Hava Sineması’nda ilk film yönetmen koltuğunda Bong Joon-ho’nun oturduğu Oscar ödüllü Parazit filmi. Yaz boyu belirlenen tarihlerde, saat 21:00’da başlayacak olan diğer açık hava sinema gösterimleri ise şöyle:

20 Temmuz Çarşamba Parazit
27 Temmuz Çarşamba Delicatessen
10 Ağustos Çarşamba La Vie en Rose
17 Ağustos Çarşamba Kefernahum
24 Ağustos Çarşamba David Copperfield’in Çok Kişisel Hikayesi
31 Ağustos Çarşamba Leon
14 Eylül Çarşamba Buena Vista Social Club

Feriye’de Açık Hava Sinema keyfi için biletler Biletino’da: https://biletino.com/tr/u-dkw6/feriye/

Dostoyevski’nin Beyaz Geceler’i

Feriye, etkinlikleri ile İstanbulluların takvimine girmeyi başarıyor. Düzenlediği Açık Hava Sinemaları ile kült filmleri sinema severlerle buluşturan Feriye, Fyodor Mihayloviç Dostoyevski’nin ilk eserlerinden biri “Beyaz Geceler” romanından uyarlanan tiyatro gösterisi ile de tiyatro severlere keyifli dakikalar yaşatacak. 29 Temmuz’da Rıhtım Feriye’de saat 19:30’da başlayacak tiyatro gösterisi için biletler tiyatrolar.com.tr’de https://tiyatrolar.com.tr/sahne/istanbul/feriye

Feriye deneyimini ve İstanbul ruhunu yaşamak, Feriye ile ilgili en güncel gelişmelerden haberdar olmak için www.feriye.com web sitesini ve Instagram’da @feriyeistanbul hesabını takip etmeyi unutmayın.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!