Yaz davetlerinde ışıldamak için 5 stil ipucu

Yaz sezonunda çoğalan davetlerde, özellikle de artan sıcaklar düşünüldüğünde, bazı parçalar biz kadınların hayatını kurtarıyor. Bu hafta sizlere 5 adet stil örneği oluşturdum. Davetlerde vazgeçilmez parçalar ve stil önerilerini kendinize uyarlayabilirsiniz!

Dekolte

Bianca Jagger, Lisa Minelli gibi isimlerin sabahın ilk ışıklarına kadar dans ettiği Studio 54’ün unutulmaz gecelerine ev sahipliği yapan 80’ler, 2019-2020 İlkbahar-Yaz modasında dönüş yapıyor. Omuz oyunları bize yazın zevkle giyebileceğimiz parçalar sunuyor. Croplar yükselişte. Sıcak havada giyilebilecek en doğru seçimlerden. Altına  Jean, midi boy etek, mini boy şort ile tamamlayabilirsiniz.

İpucu olarak: Vücut aksesuarı kullanmayı unutmayın!
Işıltılı güç

Zorlu iş hayatında kadınlara güçlü bir duruş sağlayan pantolon-ceket takımlar yazın ince modellerle bizlerle. İhtiyacınız olan tek şey ipli bir ayakkabı. Suit kullanırken üst olarak renkli bir parça seçebilirsiniz. Cesur ve iddiaalı olmak isteyenler ceketinizin içerisine bir şey seçmek zorunda değilsiniz. Sadece iliklenmiş ceket görünümleri yükselişte.

Kırmızı cazibe

Kırmızı bazı davetlerde göze çarpmanızı kolaylaştıran renkler arasında. Ten renginize uygun kırmızıyı bulmanız çok önemli. İçimizi cıvıl cıvıl hissettirecek birçok elbise modeli de mevcut! Taze ve enerjik gözükmek isteyenler kırmızı seçeneğini unutmamanızda fayda var.

XXL kemerler

Kemerleri yazın da aksesuar olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle XXL olan modeller yükselişte.

Gözler üzerinizde

Ayakkabı, biz kadınlar için önemini anlatamayacağımız bir parça. Gece davetleri için bin bir renkte ve modelde seçeneğimiz bulunuyor. Minimal tavırlı kişiliklerin ilk tercihleri arasında yer alan, ince bantlı ve yalın tasarımlı sandaletler rahatına düşkünlerin de tercihi.

İlginizi çekebilir: Tatil yaklaşırken: Bavulunuzda nelere yer vermelisiniz?

Burcu Bayrakçı Moda Tasarımcısı & Moda Yazarı
1995 yılında Antalya'da doğdu. Antalya Konyaaltı Koleji eğitiminin ardından; İstanbul Altınbaş Vakfı Kemerburgaz Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. Aynı üniversitede İç Mimarlık ... Devam