Yaz aylarında açık havada eğlenmeyi tercih edenlerin değişmez adresi: Açık hava gece kulüpleri

Yaz mevsimi sonunda ısının havalarla, birbiri ardına düzenlenen festival ve konserlerle, açık hava etkinlikleriyle ve sınırsız eğlenceyle hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Azalan yükü ve kış aylarına göre daha rahat olan mesai saatlerinden sonra arkadaşlarınızla ılık yaz akşamlarının tadını çıkarmanın en güzel yolu, açık havada eğlenebileceğiniz gece kulüpleri.

İstanbulda Bulunan Açık Hava Mekanları
İstanbulda Bulunan Açık Hava Mekanları

Duvarların arasına sıkışmış kalabalık yüzünden eğlenemeyen, dar mekanlardan bunalan ve güzel havanın tadını çıkarmak isteyenler için İstanbul’un açık alanlarda en iyi hizmet veren gece kulüplerini derledik.

360 İstanbul

tumblr_mg0uycAUe61rkdb8eo1_r1_500

İstiklal Caddesi üzerindeki Tarihi Mısır Apartmanı’nın terasında bulunan 360, yerli misafirlerinin olduğu kadar yabancı turistlerin de eğlenmek için en çok tercih ettiği adreslerden biri.
Sashah Anton Khan, Murat Koray, Emir Uras ve Mike Norman’ın işletmeciliğini yaptığı mekanda restoran hizmeti de veriliyor. Müziklerinden kokteyllerine her şeyiyle dört dörtlük bir hizmet sunan 360, özel şovları ve sahne dekorlarıyla eğlenmek isteyenlere farklı deneyimler sunuyor.

Yemek için gidebileceğiniz ideal saat 20:00 civarı. Eğlenmek için ise 24:00’ten sonra gitmenizi tavsiye ediyoruz.

Adres: İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı 163/8 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 0212 251 10 42

Web sayfası: www.360istanbul.com

Anjelique

anjelique

Anjelique de restaurant, bar ve gece kulübü olarak hizmet veren bir işletme. Mekan Ortaköy’de, boğazın en güzel noktalarından birisinde yer alan bir yalı. İşletmecisi The Doors Grubu. ‘’Dress code’’ uygulaması olduğu için mekana şık gitmenizi tavsiye ediyoruz.  Özellikle hafta sonları çok kalabalık olan mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Adres: Muallim Naci Cad. Salhane Sok. No:5 Ortaköy / İstanbul

Telefon: 0212 3272844

Web adresi: www.istanbuldoors.com

Nu Teras

nuteras

Nu Teras, Tepebaşı’nda yer alan ve açık havada eğlenmeyi sevenlerin bir numaralı adreslerinden. Zengin menüsüyle restoran hizmeti de veren mekanda, muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilir, güneşin batışını izledikten sonra saatlerce eğlenebilirsiniz.

Adres: Tepebaşı Meşrutiyet Cad. No: 149/1 Beyoğlu / İstanbul

Telefon: 00 90 212 243 11 08

Reina

reina

Reina, boğazın en güzel yerlerinden birinde yer alan ve dekorasyonundan içkilerine kaliteli eğlencenin merkezi olan gece kulüplerinden biri. Köprünün rengarenk ışıklarının altında eğlenme fırsatı sunan Reina, cemiyet hayatının ünlü isimlerinin en çok tercih ettiği mekanlardan biri.

Adres: Muallim Naci Caddesi No: 44 Kuruçeşme Ortaköy / İstanbul

Telefon: 0 212 259 59 19

Web sayfası: www.reina.com.tr

Sapphire Bosphorus

Late night dancing at Sapphire Club

Yaz aylarında açık olduğu için en çok tercih edilen mekanların başında olan Sapphire Bosphorus, İstanbul’un en iyi noktalarından olan Kuruçeşme’de yer alıyor.  Mekan özenli ve şık bir dekorasyona sahip. Dünya mutfağından lezzetlerle restoran hizmeti de veren mekanda şık bir akşam yemeği sonrasında ünlü DJ’lerle eğlenebilirsiniz.

Adres:  Muallim Naci Cad. No:77 Kuruçeşme Ortaköy / İstanbul

Telefon: 0212 258 58 23

Sortie

Sortie

Sortie, İstanbul’da gece kulübü deyince ilk akla gelen yerlerden biri. Boğazla iç içe bir gece geçirmek isteyenlerin en çok tercih ettiği mekanların başında olan Sortie’de futbol dünyasından iş adamlarına, cemiyet hayatının ünlü isimlerinden sanatçılara herkesi bulmak mümkün.

Adres: Muallim Naci Cad. No:54 Ortaköy / İstanbul

Telefon: 0212 3278585

Web sayfası: http://www.sortie.com.tr/

Suada

suada

Suada, boğazın ortasında, ‘’Galatasaray Adası’’ olarak bilinen alanda yer alıyor. Havuzu, restoranı ve gece kulübüyle yaz aylarında aradığınız her şeyi bir arada bulabileceğiniz mekanda, tüm yıl boyunca farklı konseptteki partiler ve kutlamalar yapılıyor.

Adres: Suada Kuruçeşme / İstanbul

Telefon: 212 263 73 00

Web sayfası: www.suada.com.tr

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!