Yaratıcılıkla işlerine değer katmak isteyenler GREAT Festivali’nde buluşuyor

İşine Değer Katmak İsteyenler İçin "Great"
İşine Değer Katmak İsteyenler İçin “Great”

​İstanbul, 20-22 Mayıs’ta düzenlenecek GREAT Festivali’ne (GREAT Festival of Creativity) ev sahibi olmaya hazırlanıyor. Teknoloji ve inovasyon, moda, tekstil, tasarım, mimarlık, lüks, yiyecek-içecek, eğitim ve sağlık sektörlerinde benzersiz bir iş buluşması olacak etkinlikte katılımcılar, yaratıcılığın iş dünyasına sunduğu katma değeri ünlü konuklardan dinleyecek ve yeni iş fırsatları için fikir alışverişinde bulunabilecek.

Birleşik Krallık hükümeti tarafından bugüne kadar gerçekleştirilen en büyük tanıtım hamlesi niteliğindeki GREAT kampanyası çerçevesinde tasarlanan ‘GREAT Yaratıcılık Festivali’ dünyada ilk kez İstanbul’da düzenleniyor. Festival, yaratıcılığın ön planda olduğu moda, tekstil, tasarım, mimarlık, lüks, teknoloji ve inovasyon, yiyecek ve içecek, eğitim ve sağlık gibi sektörlerde Birleşik Krallık’ın en girişimci, en ilham verici ve en etkileyici projelerini ve alanlarında dünyaca ünlü isimlerini İstanbul The Seed’de bir araya getirecek.

‘GREAT Yaratıcılık Festivali’, günümüz dünyasında en büyük rekabet avantajlarından biri olan yaratıcılığın her alanda oluşturduğu değeri, Birleşik Krallık’tan kişi ve kurumların yaratıcılıklarıyla farklı sektörlere yaptıkları katkıları ve sundukları çözümleri vurgulamayı amaçlıyor.

20-22 Mayıs’ta gerçekleştirilecek ‘GREAT Yaratıcılık Festivali’, moda, tekstil, tasarım, mimarlık, lüks, teknoloji ve inovasyon, yiyecek ve içecek, eğitim ve sağlık sektörlerinde katılımcılara fikir alışverişinde bulunabilecekleri ve yeni ilşkiler kurabilecekleri fırsatlar sunacak. Düzenlenecek panel ve oturumlarda konuklar dünyaca ünlü konuşmacıları izleme, masterclass çalışmalarına katılma ve Founders Forum, London Design Festival ve British Fashion Council gibi kurumlar tarafından düzenlenen networking seanslarında yer alma fırsatı bulacaklar.

Great Festival

GREAT Yaratıcılık Festivali’ne katılmak üzere İstanbul’a birçok farklı iş alanında yaratıcılıklarıyla fark yaratan ünlü konuklar gelecek. Bunların arasında ünlü İngiliz modacı Mary Katrantzou, BBC Küresel CEO’su Tim Davie, Victoria & Albert Müzesi Direktörü Martin Roth, ünlü yemek yazarı Claudia Roden, Birleşik Krallık Bilim Müzesi’nde sürdürdüğü yaratıcı çalışmalarıyla yılın girişimcisi seçilen Mark Champkins, Birleşik Krallık Bilim Müzesi Direktörü Roger Highfield bulunuyor. Bunun yanı sıra MUBİ CEO’su Efe Çakarel, Begümhan Doğan Faralyalı, Hüsnü Özyeğin, Nevzat Aydın’ın da aralarında bulunduğu birçok üst düzey Türk konuşmacı ise etkinlikte kendi deneyimlerini paylaşacak.

Festivalle ilgili ayrıntılı bilgiye etkinliğin web sayfasından ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!