Weekend Bundle ile “bu hafta sonu ne yapsak” derdine son

Hafta sonları hepimiz için çok kıymetli. Çoğumuz bu sınırlı zamana hem dinlenmeyi hem eğlenmeyi sığdırmaya çalışıyoruz. Hatta çoğu zaman hafta sonu etkinliklerini kaçırmamak için dinlenme kısmından tamamen vazgeçiyoruz. Bize hitap edecek etkinlikleri kaçıracağız diye ödümüz kopuyor. Neyse ki artık hafta sonlarını planlamak daha kolay!

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle’ın kültür, sanat ve lifestyle gündemini özetleyen “Weekend Bundle” bülten konsepti ile “Bu hafta sonu ne yapsak?” sorusunun nesli tükeniyor.

Bundle’ın konserden konsere zıplayan hafta sonu savaşçılarından, mülayim bir etkinlikle pazar gününe esenlik katmak isteyen sakin ruhlarına kadar çeşit çeşit okuru var. Weekend Bundle’da da her Bundle okuruna, her sanatsevere uygun cevaplar var. Kısa ve öz altı içerikten oluşan bu bültende konserden sinemaya, yemekten sergiye ve mekan fikirlerine kadar film, dizi ve müzik önerileri de var. Yani gezmeyi aklına koymuş Bundle okuru kadar, evinde sakin bir hafta sonu geçirmeyi planlayanlar da Weekend Bundle’dan aynı verimi alıyor.

Gündemi sıkı sıkıya Bundle’dan takip eden okurlarımız, hafta sonları bu tempoya bir ara vermek istediklerinde alternatif gündemlerini yine Bundle ile planlayacak. Weekend Bundle, her etkinliğe, kültür sanat haberine yer veren kalabalık sitelerin aksine Bundle editörlerinin itina ile seçtiği içerikleri sayesinde, hafta sonunu hızla planlamak isteyenlerin imdadına yetişecek.

Weekend Bundle, hafta sonu için geri sayım yapılan saatlerde, cuma günleri öğleden sonra bir Push Notification ile Bundle kullanıcılarına ulaşacak. Weekend Bundle’ı ve Bundle’ın kişiselleştirilebilir gündemini denemek için App Store ve Google Play Store’dan Bundle’ı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!