Volkswagen dinamizmi Studio Kaprol ile modaseverlerle buluşuyor

Hem ikonik hem dinamik Volkswagen, tarzını ve enerjisini modaseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol liderliğinde Studio Kaprol tarafından Volkswagen için tasarlanan t-shirt ve sweatshirtler; tarzına Volkswagen esintilerini eklemek isteyenlerle Bilstore mağazalarında buluşuyor.

VW_SHOP_BILSTORE_BANNER_Uplifers_1280x720

Volkswagen dinamizmi ve tasarımı Studio Kaprol ile modaya taşındı!

Volkswagen’in şehir yaşamına uygun dinamizmi ve yenilikçi yaklaşımının ilham verdiği Volkswagen by Studio Kaprol ürünleri, Volkswagen lisansı ile Türkiye’ye özel olarak Türkiye’de tasarlandı ve üretildi.

Genç tasarımcıların yaratıcılıklarını paylaştıkları bir platform olan Studio Kaprol tarafından Volkswagen için Türkiye’ye özel hazırlanan koleksiyonda üst giyimden oluşuyor. Hem erkek hem de kadın giyim için tasarlanan t-shirt ve sweatshirt tasarımlarında bordo, lacivert, ekru, antrasit ve yeşil tonları hakim.

Volkswagen by Studio Kaprol - Ürünler

Koleksiyonda kısa kollu ve uzun kollu seçenekleri ile yer bulan tişörtler ve sweatshirtler, Volkswagen Beetle’ın ikonik çizimlerinin yanı sıra “Enjoy the ride“, “Love bug” gibi ilham veren ve keyifli mottolarla da süsleniyor.

İstanbul Zorlu, Akasya, Kanyon ve İzmir Mavibahçe’teki Bilstore’larda satışa sunulan Volkswagen by Studio Kaprol ürünlerine sahip olmak için, Volkswagen Shop’tan ve sipariş verebilir; Volkswagen yetkili satıcılarında aksesuar satış bölümünden de temin edebilirsiniz.

Enjoy the ride! 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!