Uplifers’ın da yayıncıları arasında olduğu haber uygulaması Bundle yenilendi

Gün içerisinde her birimiz ilgi alanlarımıza göre belli yayınların web sitelerine girerek ya da sosyal medya hesaplarını takip ederek merak ettiğimiz içeriklere hızlıca ulaşıyoruz. Sağlıktan sinemaya pek çok içeriği farklı web sitelerinden takip ettiğimiz için kendimizi de güncel tutmak adına günümüzün büyük bir kısmını internette haber ya da içerik okumakla geçiriyoruz. Bundle ise birçok yayıncının içeriklerini aynı anda kullanıcıyla buluşturuyor.

80 bin takipçisi ile Uplifers’ın da en sevilen mecralar arasında olduğu Bundle’ın beklenen yeni versiyonu yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor.


Bundle dünyanın dört bir yanından 10 binin üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir içerik platformu. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.

Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle; Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Kullanıcı skoru 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.


Uplifers içeriklerine Bundle’dan nasıl ulaşabilirim?” diyorsanız yapmanız gereken de son derece basit: Bundle’ı indirdikten sonra Uplifers’ı aratarak takip listenize eklemeniz yeterli.

Bundle’ı Android ve iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!