Ünlü Nefes Terapisti Josie Veenhof ile 8 -9 Kasım’da dönüşümsel nefesin gücünü keşfedin

josieİngiltere, Hollanda, Belçika ve Güney Afrika gibi dünyanın pek çok ülkesinde çalışmalar yapan Hollanda’lı ünlü nefes terapisti Josie Veenhof , 8 – 9 Kasım tarihlerinde Nişantaşı Sofa Hotel’de 2 gün sürecek çok özel bir çalışma için İstanbul’ a geliyor.

Türkiye’ye ilk kez 14 -16 Mart 2014’de Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde  düzenlenen  Zihin Ruh Beden festivaline davetli olarak gelen Veenhof,  “Nefes’le Öz’e” isimli çalışmasında,  katılımcıların hayatlarında iyileştirmeye ihtiyaç duydukları alanlara dokunacak.  Kendi yarattığı, içerisinde transformal nefes, meditasyon ve ruhun dansı adını verdiği özel süreçler içeren 2 günlük atölye çalışmasında katılımcılar, keyifli olduğu kadar etkileyici zihinsel ve ruhsal özgürlük ve dönüşüm yaşayacak.

Dönüşümsel nefes

nefes

Tarih boyu her dinde ve felsefede yaşamın kaynağı olarak kabul edilen “Nefes”, aslında yaşama şeklimiz.  Dönüşümsel nefes çalışması, bizi geçmiş zihinsel yada duygusal travmalardan kurtaran, ruhen yenileyen, bedenimizi canlandıran bir şifa tekniği. Nefes alma hissinizin bilinç altında nasıl yönetildiğinin farkında olarak bilinç altına bağlanmamızı sağlayan harika bir araç. Nefes alış şeklimizi bilinçli bir şekilde kontrol altına  aldığımızda, hayatımızda yolunda gitmeyen pek çok şeyi değiştirmek ya da dönüştürmek mümkün.

Detaylı bilgi ve kayıt için www.zihinruhbeden.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!