Türkiye’nin yeni moda arama motoru: vitringez.com

vitringez
Türkiye’nin yeni moda arama motoru: vitringez

Yoğun çalışma hayatı ve günlük koşuşturmacada alışveriş için ekstra zaman ayırmak artık neredeyse imkansız hale geldi. Dışarı çıkıp alışveriş yapamayanların en çok başvurduğu yöntem ise, bir kaç yıldır oldukça popüler olan online alışveriş siteleri.

İnternet alışverişi yalnızca zaman açısından değil, fiyat ve kalite açısından da kullanıcılarına bir çok avantaj sağlıyor. Giyimden mobilyaya, teknolojiden ev eşyasına çok farklı çeşitlerdeki ürünler, mağazalardaki fiyatlarından çok daha ucuza, farklı kampanyalarla tüketicinin beğenisine sunuluyor. Yani, evinizde kahvenizi yudumlayıp televizyon izlerken, mağazada saatler harcayarak alacağınız ürünlere bir kaç dakikalık internet bağlantısıyla kolayca ulaşabiliyorsunuz. Üstelik memnun kalmadığınız ürünleri geri iade etme ya da değiştirme garantisiyle beraber…

Online alışveriş kültürü yaygınlaştıkça, girişimciler de tüketicilerin ürünlere daha kolay ulaşabilmesi için bir çok farklı proje geliştiriyorlar. Geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başlayan vitringez.com da bu başarılı projelerden bir tanesi.

Kırmızı Çanta

Alışveriş ve moda tutkunu internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla Natali Yeşilbahar ve Önder Göğebakan tarafından hayata geçirilen Vitringez projesi, “modanın google”ı sloganıyla geçtiğimiz günlerde alışveriş severlere hizmet vermeye başladı.

E-ticaret sektörüne giriş yapan Vitringez, yoğun çalışma hayatı nedeniyle alışveriş merkezlerinde vitrin vitrin dolaşmaya zamanı olmayanların ve online alışveriş tutkunlarının internet üzerinden giyim alışverişlerini kolaylaştırmayı ve hızlandırmayı amaçlayan bir moda arama motoru.

vitringez indirim alarmı

Giriş ve kullanım için üyelik talep etmeyen Vitringez’in sitesindeki arama kutusuna yazılan tek bir ürün, saniyeler sonra internetteki tüm satış noktaları ve birçok alternatifi ile birlikte ekranda sıralanıyor.

Kadın, erkek, çocuk, bebek ve kozmetik kategorilerinden ürünlerin yer aldığı site; marka, fiyat ve renk gibi geniş filtreleme seçenekleri ile kullanıcının aradığı ürüne hızlıca ulaşmasını sağlıyor.

Çok sade bir arayüz üzerinden ürün arama imkanı sunan Vitringez.com’da kullanıcılar, beğendikleri ürün için indirim alarmını ya da sevdikleri markaların yeni koleksiyon alarmlarını kurarak e-posta yoluyla gelişmeler hakkında haber alabiliyorlar.

moda alarmı

Moda, stil ve trend haberlerinin yer aldığı, markalara ait içeriklerin ve fotoğraf galerilerinin paylaşıldığı Vitringez Blog ise, çok yakında moda ve tasarım gibi ilgi çekici pek çok konuyu kapsayan video içerikleri ile zenginleştirilecek.

vitringez blog

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!