Türkiye’nin ilk online iyi yaşam platformu Uplifers.com, online wellness marketini açıyor

“İyi hisset, iyi yaşa” sloganıyla 4 yıldır sağlık ve mutluluğun ön planda olduğu bir yaşama ulaşmak için okuyucularına rehberlik eden Uplifers.com şimdi de Türkiye’nin ilk online wellness marketi Uplifers Shop’u açıyor.

Uplifers Shop açıldı.

Sağlıklı ve mutlu yaşam rehberi Uplifers; 1 Mayıs itibarıyla iyi bir yaşam için ihtiyaç duyulan her şeyi kullanıcılarına bir tık daha yaklaştırıyor. Uplifers.com çatısı altında kurulan wellness marketi Uplifers Shop; sağlıklı beslenmeden spor ekipmanlarına, iyi yaşam uygulamalarından organik ürünlere, “iyi hissedip iyi yaşamak” için ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ulaşmanın en kolay yolu haline geliyor.

Uplifers Shop’ta ürünler, Uplifers.com’un okuyucularına sunduğu içerik kategorilerine göre ayrılıyor.

  • Feel up kategorisinde meditasyon uygulamaları, aromaterapi ürünleri,
  • Live up kategorisinde spor ekipmanları, sağlıklı atıştırmalıklar, organik gıdalar, içecekler, gultensiz ve vegan ürünlerin yanı sıra anne-çocuk ürünleri
  • Explore up kategorisinde seyahat, teknoloji, kültür&sanat ve outdoor spor ürünleri
  • Pleasure up kategorisinde yetişkin ürünleri
  • Style up kategorisinde ise dekorasyon, giyim, doğal güzellik ve bakım ürünleri yer alıyor.

Wellness sektörünün gelişimi için önemli bir adım

Türkiye’nin wellness sektörünün buluşma noktası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Uplifers.com, Uplifers Shop’ta özellikle Türkiye’de üretim yapan, küçük ve orta ölçekli wellness firmalarına yer vererek sektörün büyümesine yardımcı olmayı hedefliyor. Uplifers Shop sayesinde kullanıcılar, sağlık ve mutluluğun ön planda olduğu bir yaşama ulaşmak için ihtiyaç duydukları ürünlere tek bir noktadan erişebilirken; firmalar da hedef kitleleriyle buluşma ve satışlarını artırma fırsatı yakalıyor.

Şimdiden birçok firma yerini aldı

Uplifers Shop açılışını sektörün önde gelen firmaları ile yapıyor. Uplifers Shop’ta şimdiden yerini almış markalardan bazıları; Check My Level, Chikirina, Crave, DNAFit, Hecha, Hello, Herby, Juitox, Longi, Lumo, Pina, Quip, Rawsome, Ronnefeldt, Saklı Cennet, Sosyopix, Troy, Tukutukum, Unibble, Yorstruly.

Uplifers Shop’ta yerinizi hemen almak için [email protected] adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda markalarla ve ürünlerle daha yakından tanışmak için Uplifers Shop‘u ziyaret edebilirsiniz. 

Uplifers Shop

 

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!