Türkiye’deki kullanıcıların büyük ekran tutkusu yeni Galaxy’lerde karşılık buluyor

Tasarım harikası Samsung Galaxy S6 edge+ ve not alma deneyiminde çığır açan  Samsung Galaxy Note 5 Türkiye’deki kullanıcılarla buluştu.

Samsung Electronics Türkiye, bugün Türkiye’deki kullanıcıların akıllı telefonlarda en fazla önem verdiği özelliklerin başında gelen büyük ekran tutkusuyla üretilen Galaxy Note 5 akıllı telefonlarının tanıtımını gerçekleştirdi. Tüketici ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarlanan her iki akıllı telefon da hem tasarımları hem de son teknoloji özellikleriyle kullanıcıların beğenisini topluyor.

Bugüne kadar Note serisini Türkiye’de satın alan kullanıcıların en çok önemsediği özellikler arasında büyük ekran, ekran görüntü kalitesi, tasarım ve kalem yer alıyor. Galaxy ailesinin en yeni iki üyesi, güçlü işlemcileri, en hızlı kablolu ve kablosuz şarj özellikleri, yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar için en gelişmiş kamera özellikleri, dünyanın en iyi ekran teknolojisi ile fonksiyon ve tasarımın gücünü bir araya getiriyor.

Galaxy Note5 ise yeniden tanımlanan 5. nesil S Pen’in yetenekleri sayesinde çoklu görevlerin kolaylıkla yerine getirilmesini sağlamanın yanı sıra, SideSync gibi araçlarla üretkenliği artırıyor.

Eşsiz akıllı telefon deneyiminin anahtarı: S Pen

Türkiye’deki kullanıcıların akıllı telefon tercihlerinde bir diğer belirleyici unsur olan S Pen ise yeni nesil Galaxy Note5 ile çok daha fazla geliştirildi. Yeni özel tıklama mekanizmasına sahip S Pen’le, tek bir tıkla kalem yerinden çıkarılabiliyor. Ekran kapalı olduğunda, kullanıcılar telefonun kilidini açmadan herhangi bir bilgiyi ya da fikirlerini hızla not alabiliyor. “Temassız Komut” özelliği sezgisel ve pratik olmasının yanı sıra herhangi bir ekranda, herhangi bir zamanda tüm S Pen araçlarına anında erişim özelliği ile öne çıkıyor.   

Samsung Electronics Türkiye IT ve Telekom Başkan Yardımcısı Selçuk Mirza son ürünleriyle ilgili şu açıklamayı yaptı: “Samsung olarak zamanının en iyi teknolojisini sunan cihazlarımızla, daima yeni teknolojilere ve trendlere öncülük ettik. Tüketicimize, gereksinim duyduğunun bile farkında olmadığı yenilikleri sunarak hayatı onun için kolaylaştırmayı görev edindik. Türkiye’deki kullanım alışkanlıklarını dikkatle takip ederek en uygun ürünlerin dünya ile aynı anda piyasada olması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teknolojinin şu ana kadar sunduğu en nitelikli özelliklerle donattığımız iki yeni muhteşem cihazımızı Türkiye’deki kullanıcılarla buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Bundan sonra da kullanıcı deneyimini en ön sırada tutan vizyonumuz doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.”

 samsungnote5

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!