Türkiye’de modanın en yeni destinasyonu: Galeries Lafayette kapılarını açtı

Her yaz yeni trendlerle birlikte biz de tazelenmek, yenilenmek, renklenmek istiyoruz. Genelde yazın gelmesiyle kışlıklar kaldırılır, dolap temizliği yapılır ve yenilere yer açılır. Bu sezon kozmetiğe, giyime ve tasarım parçalara dair en yeni trendleri tek bir yerde bulmak ve alışverişe ayırdığınız zamanı en aza indirmek istiyorsanız Galeries Lafayette benzersiz konseptiyle sizleri bekliyor. 

Galeries Lafayette

Modaya yön veren ikonik Fransız perakende markası Galeries Lafayette, Demsa Group işbirliği ile Emaar Square Mall’da kapılarını açtı. 9.500 m2’lik mağaza alanıyla ulaşılabilir lüks konseptinde hizmet veren Galeries Lafayette İstanbul, 400’den fazla markayı moda severlerle buluşturuyor.

Ulaşılabilir lüks segmentte zengin marka yelpazesi ile Galeries Lafayette, günlük giyimden, abiyeye, plaj giyimden spor giyime her tarza ve ihtiyaca hitap eden ürün çeşitliliğiyle, moda tutkunlarının vazgeçilmez adresi olacak.

Galeries Lafayette dünyaca ünlü markaların seçkisinden oluşan ve Türkiye’nin en geniş marka karmasına sahip kozmetik departmanında; Tom Ford Beauty, Christian Dior, Armani Beauty, Chanel, Urban Decay gibi öncü markaları Türkiye’de ilk defa bir araya getiriyor. 600m2 alana yayılan geniş kozmetik departmanı ve iddialı marka seçkisi ile Galeries Lafayette, güzellik ve bakım konusunda fark yaratıyor.

Galeries Lafayette

Galeries Lafayette İstanbul özel tasarımı ile de dikkat çekiyor. Galeries Lafayette Haussmann mağazasında bulunan, markanın simgesi haline gelen tarihi ve görkemli kubbesi modern bir uyarlamayla İstanbul mağazası için özel olarak tasarlanırken, mağaza içerisinde yer alan “Paris Sokağı” ise misafirlere Fransız stilini yansıtıyor.

Galeries Lafayette

Moda tutkunlarını dünyaca ünlü yeni markalarla ile buluşturan Galeries Lafayette bünyesinde: APM Monaco, Aussiebum, Bec and Bridge, Berwick, B-Low The Belt, Bread&Boxers, Cheap Monday, Circus  by Sam Edelman, Closed, Coach, Coccinelle, Colors of California, Cycle, Date, Dim Homme, Dimensione Danza, Dsquared, Faithful The brand, Fiorelli, Frame, Gold Sign, Harmont & Blaine, Hotel Particulier, Jimi Ross, Ko Samui, L’Agence, Lancel, Le Tannerur, Les Petites, Manuel Ritz, Marcollliani, Maria Dolores, Mellow Yellow,Messagerie, Misa, Native Youth, No 21, Oiler Boiler, Oriciani, Paul&Joe, Paul’s Boutique, Rains, Sandqwist, Scalpers, Silvian Heach, Stance Socks, T By Alexander Wang, The Editor, Tigha, Van Laack, Versus Versace ve Woody Wood öne çıkıyor.

Galeries Lafayette hakkında güncel haberler almak ve indirimleri takip etmek için Facebook sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!