Turizm sektörünün “en lüks”leri: Richmond Nua Wellness-Spa, “World Luxury Awards”a layık görüldü

Dünyanın “en lüks”lerinin ödüllendirildiği “World Luxury Awards” bu yıl, onuncu kez Richmond Nua Wellness – Spa’ya verildi. Dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan ve hizmet kalitesi kapsamında dünyanın en iyi otellerinin değerlendirildiği ödüllerde iki ayrı dalda ödüle layık görüldü.

9 yıldır üst üste aldığı ödüllere bu yıl da yenilerini ekleyen Richmond Nua, 2020 World Luxury Spa Awards’ta dünyanın en iyi Spa otelleri arasından “Luxury Destination Spa in Europe” seçilirken aynı zamanda 2020 World Luxury Hotel Awards ödüllerinde ise bir kez daha “Luxury Spa Hotel in Europe” ödülüne layık görüldü.

Dijital ortamda düzenlenen özel bir törenle sahiplerini bulan ödülle ilgili olarak Richmond Nua Wellness-Spa Genel Müdürü Hakan Balcan: “Doğayla iç içe atmosferi ile Richmond Nua Wellness-Spa dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine özel bir tatil deneyimi sunuyor. Onuncu kez bu ödüle layık görülmekten mutluluk duyuyoruz. Misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için Richmond Nua Wellness – Spa ekibi olarak çalışmalarımıza titizlikle devam edeceğiz.

Richmond Nua Wellness-Spa hakkında

Avrupa’nın en donanımlı, Türkiye’nin ise ilk destinasyon Spa’sı Richmond Nua Wellness-Spa İstanbul’a 1,5 saat uzaklıkta Sapanca Gölü kenarındaki muhteşem konumu ve uzman kadrosuyla sağlıklı bir yaşama davet ediyor. Richmond Nua Wellness-Spa, sıcaklıkları 40º ile 100º arasında değişen farklı buhar odaları bulunuyor. Salt Jacuzzi, Jet Pool 117, Ottoman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath, Herbal Steam Bath, Laconium, benzersiz çift katlı Fin kelo kütüklerinden yapılmış Loft Sauna, Ice Grotto, Tepidarium, Water Beds, Day Dream, Aqua Cave, Snail Showers gibi alanlar modern bir SPA teknolojisiyle sunuluyor.

Richmond Nua Wellnes-Spa’nın kazandığı ödüller 

World Luxury Spa Awards
2020-Luxury Destination Spa in Europe
2019-Luxury Destination Spa in the World
2019-2016 Destination Spa in Europe
2018-2017-2015 Luxury Destination Spa in Eastern Europe
2011-2012-2013-2014 Best Luxury Wellness-Spa in Turkey 
World Luxury Hotel Awards
2020 Luxury Spa Hotel in Europe
2019 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe
2018 Luxury Spa Hotel in Europe
2017 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe
Haute Grandeur Global Hotel Awards
2017 Best Resort Spa in Turkey
2017 Best Country Spa in Turkey
World Spa & Wellness Awards
2015 Resort Spa of the Year in Eastern Europe
Spafinder Wellness Travel Awards
2016 Best in Turkey
2014 Favorite Wellness Travel Property in Turkey
Spafinder Readers’ Choice Awards
2013 Best in Turkey
2013 Best for Romance

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!