Trend Raporu: Kobalt mavi

Erkeklere Kombin Önerisi : Kobalt Mavi
Erkeklere Kombin Önerisi : Kobalt Mavi

Geçen seneden beri Yaz – Kış sezonunda görmeye alışık olduğumuz “Kobalt Mavi” İlkbahar-Yaz 2013 sezonunda da hükmünü sürmeye devam ediyor. Yeni siyah olarak da nitelendirilen kobalt ya da başka bir deyişle elektrik mavi, her türlü kıyafete ve kombine imkan tanımakta..

Şık bir görüntü için tek renk kobalt giyilebilir, siyahla kombinlenebilir ya da daha renkli bir görüntü için pembe, oranj gibi canlı renklerle kobinleyip renk blokları modasına ayak uydurabilirsiniz.

Basic t-shirt ve jeaninizin üzerine kobalt mavi bir boy friend ceket giydiğiniz an, spor görüntünüzden şık bir siluete dönüşebilirsiniz. Aksesuar detaylarında kullanacağınız kobalt mavi ise sizi dikkat çekici yapacaktır.

Kadın ve erkek koleksiyonlarında uzun zamandır bu rengi görmeye alışık olduğumuz için Trend Alarmı demeye gerek duymadım. Umarım geçmiş sezonlardan dolabınızda çoktan yerini almıştır. Eğer yoksa gökyüzü gibi huzuru ve sonsuzluğu temsil eden bu renk için dolabınızda bolca yer açın derim…

Çanta
Ayakkabı
Aksesuar
Güzellik
Erkek modasında kobalt

Hazırlayan: Jewel Jewel Yeşim

Profesyonel hayatta 11 senemi kurumsal firmalarda yönetici pozisyonlarında çalışarak geçirdim. 2011 senesinde son işimden ayrılmamla  ”Kendimi nerede daha mutlu hisseder, Hangi işi yapsam beni daha çok tatmin eder” arayışı ile başlayan yolculuk, modaya olan düşkünlüğüm sonucunda www.jeweljewelyesim.com blogunu yaratmamla sonuçlanmıştır..

Uzun zamanlardan beri her türlü sosyal medyada kullandığım ve kendimi her yönüyle ifade ettiğine inandığım Jewel Jewel (cıvıl cıvıl) kullanıcı adım, blogumun da ismi oldu.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!