Topshop X Adidas Originals kapsül koleksiyonu ile sokak modası

Moda ve spor giyim tutkusu, Topshop X Adidas Originals işbirliği ile hazırlanan kapsül koleksiyonda hayat buluyor. Topshop, bu sezon yeniden Adidas Originals ile bir araya gelerek hazırladığı ikinci kapsül koleksiyonu ile sokak modasına damga vurmaya hazırlanıyor.

adidas topshop 1

Sokak modasının öncü markası Topshop, Adidas Originals işbirliği ile hazırlanan 7 parçalık kapsül koleksiyonunu Mayıs ayı itibariyle moda severlerin beğenisine sundu. Spor giyimin efsanevi parçalarının Topshop tarafından yeniden yorumlanmasıyla oluşturulan koleksiyonda sokak stilinin estetiğini zengin spor tarihiyle buluşturan temel parçalar yer alıyor.

Topshop tasarım ekibi, Superstar mont ve ayakkabılar, iri logolu tişörtler, yanları çizgili pantolonlar ve şortlar gibi çeşitli Adidas Originals klasikleri üzerinde çalışarak; Topshop’un tasarım estetiğini yansıttığı kapsül koleksiyon ile moda severlere rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor.

topshop adidas 4topshop adidas 5

Koleksiyonda Topshop kızına özel lüks ve feminen bir yaklaşımla yeniden yorumlanan klasik Superstar montlarda ince bir siluet yaratmak için krem rengi yumuşak perfore deri paneller kullanılırken, bir Adidas Originals klasiği olan Superstar ayakkabılar şeffaf taban ve metalik çatlak deriden burun gibi detaylarla modernize ediliyor.

adidas topshop 3adidas topshop 2

80’lerin hip hop ikonlarından ilham alan sade, monokrom renk paletinde kırmızı renk patlamaları dikkat çekerken, üç yapraklı Adidas Originals logosu, koleksiyonun temel motifi olarak Topshop tasarımlarında yerini alıyor.

Topshop X Adidas Originals işbirliğinin ürünü olan kapsül koleksiyon, ikonik spor giyimin köklerine selam dururken çağdaş bir moda estetiğini keşfetme imkanı sağlıyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!