Tommy Hilfiger 2016 ilkbahar-yaz global reklam kampanyasıyla egzotik bir yolculuğa çıkarıyor

Rahat ada stiline taze ve renkli bir yorum getiren 2016 ilkbahar-yaz kampanyası, Karayipler’de adalar arası bir yolculuğa çıkarıyor.

Tommy Hilfiger, 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonunu “Wish You Were Here” adlı reklam kampanyası ile tanıtıyor. St. Vincent ve Grenadinler’deki egzotik destinasyonlara uzanan bir yolculuktan ilham alan kampanya, Karayipler’in yaşam tarzının tamamıyla Tommy’e özgü, eklektik ve eğlenceli bir yorumu niteliğinde. Arka planda turkuaz rengi suların ve beyaz kumlu plajların eşlik ettiği stillerde ada yaşamının rahatlığı sofistike bir dokunuşla buluşarak en ikonik tatil tarzını yaratıyor.tommy hilfiger koleksiyon

Tommy Hilfiger, Mustique Adası’ndan en içten dileklerini gönderirken Behati ve yakışıklı kazazedeler enerjik stilleriyle sahilde boy gösteriyor. Palmiye ağacına tırmanan veya dalgalarla oynayan Behati, adeta bir modern zaman kâşifi; kendi maceralarını yazmaya ve tatlı hayatın peşinden giderken ekibe liderlik etmeye hazır görünüyor. Adada yaşamın rahatlığı özgün bir yorumla sportif ve havalı bir stile dönüşüyor. Kırmızı, beyaz ve lacivert gibi denizci renkleri sofistike ve konforlu parçalarda doğal çiçek desenleriyle buluşuyor. Tığ işi örgüler, çizgili elbiseler, işlemeli kumaştan bluzlar, çiçekli polo yaka tişörtlerin üzerine giyilmiş blazer ceketler ve gömlekler koleksiyonda ön plana çıkıyor.

Tommy Hilfiger yeni reklam kampanyasını “2016 İlkbahar Yaz kampanyamız için sonsuz bir ada tatilinden ilham aldık. Ailecek Karayipler’i çok severiz, özellikle Mustique birlikte zaman geçirdiğimiz en favori yerlerden biri. Bu sezon ‘ada hayatının’ esintilerini eklektik yorumlarla renkli ve havalı kampanyamıza katıyoruz. Deniz çağrışımlarını ve tropik etkileri güneşte ağarmış bir renk paleti ve sportif detaylarla kombine ettik, plajın rahatlığına ihtişamlı dokunuşlar kattık.” sözleriyle anlatıyor.

Wish You Were Here kampanyasının çekimlerini Craig McDean, stil danışmanlığını Karl Templer ve sanat yönetmenliğini Laird + Partners’dan Trey Laird üstleniyor.tommy hilfiger yeni koleksiyon

Tommy Hilfiger Global Marka ve Pazarlama Genel Müdürü Avery Baker ise kampanya hakkında şunları söylüyor: “2016 ilkbahar-yaz küresel reklam kampanyamız, markamızın kendine has görsel kimliğini ve kural tanımayan, eğlenceli ve havalı tarzını kucaklıyor. Kampanya aynı zamanda kadın giyimindeki yeni yönümüzü ve dünya genelinde kadın giyimine odaklı stratejimizi yansıtıyor. Tüm kadın kategorilerinde daha fazla büyüme potansiyeli görüyoruz, bu kampanya da tüm marka temas noktalarında tutarlılık sağlama çabalarımızda anahtar bir rol oynuyor. Dijital, basılı, açık hava ve doğrudan pazarlama kanallarımıza kapsamlı yatırım yaparak kampanyalarımızın daha çok insana ulaşması için çalışıyoruz.”

Çekimleri St. Vincent ve Grenadinler’deki Mustique adasında gerçekleştirilen kampanyanın yıldızı, ardı ardına üçüncü sezon için marka elçisi olan süper model Behati Prinsloo olurken Miles McMillan, Marlon Teixeira, Nathan Owens, Jordan Barrett ve Darius Trabalza Haynes gibi yakışıklılardan oluşan bir grup kendisine eşlik ediyor. Saçlar, Tomo Jidai, makyaj ise Francelle Daly imzası taşıyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!