The North Face’in son koleksiyonu bir sanat eseri: KAWS koleksiyonunu keşfedin

The North Face, dünya çapında ikonik heykelleri, sınırlı sayıda oyuncak tasarımlarıyla tanınan sanatçı ve giyim tasarımcısı KAWS ile eşsiz bir koleksiyon için güçlerini birleştirdi. The North Face’in dünyaca ünlü sanatçı KAWS ile yaptığı ilk iş birliğinde, çizgilerin dışında bir dünya göz önüne serilerek The North Face’in teknik ve ikonik stili bir kanvas olarak kullanılması sonucunda göz alıcı bir koleksiyon ortaya çıkarıldı.

The North Face XX KAWS koleksiyonu, KAWS’ın imzası olan parlak ve soyut desenlere yer verildiği, geniş bir renk paletinin kullanıldığı algı ve görünürlük temaları üzerine inşaa edildi. The North Face ve KAWS’ın bir araya geldiği bu benzersiz koleksiyonda, The North Face’in ikonik koleksiyonları Freeride ve Icons of Exploration koleksiyonlarından parçalar da yeniden tasarlanıp üst seviyelere taşınarak koleksiyonda yerini aldı.

The North Face XX KAWS koleksiyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.thenorthface.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

THE NORTH FACE® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!