The North Face’in ilhamını dağlardan alan koleksiyonu: Conrad Anker

The North Face bu kışı da etkileyici bir koleksiyonla karşılıyor. Markanın en yeni koleksiyonu Conrad Anker ile tanışın. Conrad Anker, dağcılığın sınırlarını zorlayan, tırmanış sporunun kapılarını açmaya hayatını adayan ve bir nesle ilham veren zirve tırmanışlarından ilham aldı. Bu koleksiyon, tırmanış boyunca uzun soluklu çıkış ve iniş süreçlerini, deneyimlenen zorlu koşulları konu alarak, daha önce hiç değinilmemiş hikayeleri paylaşmaya adandı.

26 yıldır The North Face takım kaptanı olarak Conrad, markanın her bir ürününün dokusuna markanın yarım kubbe şeklindeki logosu kadar dokunmuştur ve onun etkisi, keşif gezilerine liderlik ettiği ekiplerin çok ötesinde hissediliyor.

El Capitan’ın güneybatı yüzünün iç kısımlarında yer alan Jolly Roger zamanının ötesinde bir tırmanma rotası. Efsanevi Yosemite tırmanışı, Conrad’ın dünyanın en yüksek krallıklarına gönderdiği bir mesaj taşır: “Sıkı tutun, tüm fırtınalar geçer.”

Yeni koleksiyon, Conrad’a, onun birçok macerasına ve diğerlerine yaşam boyunca rehberlik etmeye devam eden bu mesaja saygılarını sunmak için tasarlandı.

Koleksiyondaki en önemli parça, Conrad’ın yol gösterici mesajını içeren ve her kıtada bulunan ana kamp bölgelerinin sahip olduğu ünlü kurukafa ve kemik bayrağını taşıyan ikonik The North Face siyahı rengindeki Himalayan Down Parka’dır.

Görünümü tamamlamak için koleksiyon, tamamı siyah renkte Conrad Anker LS Pirate tişört, Karakash pantolon ve geri dönüştürülmüş materyal ile tasarlanan 66 klasik beyzbol şapkasından oluşur.

Koleksiyonu, www.thenorthface.com.tr adresinden, The North Face mağazalarından ve The North Face satış noktalarından inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için web sitemizi ziyaret edebilir veya gelişmelerden haberdar olmak için bizi Instagram ve Facebook’ta @thenorthface adreslerinden takip edebilirsiniz.

THE NORTH FACE® hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini en aza indiriyor.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!