Mücadeleyi Kucakla, Geleceği Değiştir: The North Face geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Seven Summits koleksiyonunun yeni serisini tanıttı

Atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı olurken, sürdürülebilirliği destekleyen programlarla ayak izini de en aza indiren The North Face, geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Seven Summits koleksiyonunun yeni serisini tanıttı.

Geleceği değiştirme mücadelesinden esinlenen The North Face Seven Summits koleksiyonunun en son serisi, bilinen en ünlü zirve olan Everest Dağı’nın gölgesinde toplanan geri dönüştürülmüş malzemelerden üretildi.

Bottle Source tişörtleri; dünyanın her zaman ilham aldığı bir bölgesinin yenilemesine yardımcı olmak ve bölgeyi gelecek nesillerin deneyimleyebilmesi için korumaya yardımcı olacak şekilde Hint Himalaya Havzasında toplanan plastik şişeler kullanılarak yapıldı.

Koleksiyonda yer alan, su geçirmez, nefes alan ve hafif FUTURELIGHT™ teknolojisiyle üretilen 7SE Ceket 1994, Retro Mountain Light Pantolon ve Mountain Lite Şapka, kaşiflerin her ortamı rahatça keşfetmelerini sağlıyor.

Koleksiyon, seçili perakendeciler ve The North Face mağazalarında satışa sunulacak. Yeni koleksiyona nereden ulaşacağınızı öğrenmek için www.thenorthface.com.tr adresini ziyaret edebilir, Instagram’da ve Facebook’ta @thenorthface hesaplarını takip edebilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!