“Terapist” yayında: Gain’den yeni bir psikolojik gerilim dizisi

Bir süredir adını sıkça duyduğumuz bir platform Gain. Bünyesindeki farklı yapım türleriyle de adından bahsetmeye devam ettirecek gibi duruyor. Bu yapımlardan biri de psikolojik gerilim tarzındaki mini dizi “Terapist”. Yönetmenliğini Zeynep Dadak’ın üstlendiği dizinin başrollerini Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

Türkiye’nin yeni dijital içerik platformu Gain’in, psikolojik gerilim tarzındaki mini dizisi “Terapist” izleyicisiyle buluştu.

Kişilik bozuklukları ve psikotik hastalıklar konusunda uzman bir terapistin karısının öldürülmesiyle hayatının altüst olmasını merkeze alan dizide başrolleri Çağdaş Onur Öztürk, Dolunay Soysert, İlayda Alişan, Muhammed Uzuner, Murat Kılıç ve Zeynep Çamcı paylaşıyor.

Geçmişin bugüne düşen gölgesini ararken daha önce hiç fark etmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalan terapist Çetin ve her biri birbirinden farklı sendromlarıyla şüpheli hale gelen danışanlarının hikayesini konu alan 7 bölümlük mini dizinin yönetmenliğini ise yurtiçi ve yurtdışı film festivallerinden aldığı ödüllerle kendinden söz ettiren başarılı yönetmen Zeynep Dadak üstleniyor.

Terapist GAİN'de! #ŞimdiGainZamanı🎈

“GAİN” uygulamasını mobil cihazlar üzerinden aşağıdaki linklerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trgain.mikrogain
https://apps.apple.com/us/app/gai-n/id1516180910
https://appgallery.huawei.com/#/app/C103593621

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!