Temizliğin en teknolojik kahramanı: Akıllı robot süpürgeler

Gelişen teknolojiyle birlikte evlerimizdeki temizlik rutinlerimiz de büyük bir dönüşüm geçiriyor. Bu dönüşümün en güçlü kahramanlarından biri de hiç şüphesiz temizlik deneyimini bir üst seviyeye taşıyan akıllı robot süpürgeler. Sadece temizlik işini yerine getirmekle kalmayıp, adeta evrimin izinde yürüyen bu robotlar, bizi hem geleceğe doğru heyecan verici bir yolculuğa çıkarıyor hem de evlerimizin içinde kendi kendine yolculuk yaparak her bir köşeyi tertemiz hale getiriyor.

Peki, robot süpürgeler tam olarak neler yapıyor? Gelin, en teknolojik temizlik kahramanlarının yeteneklerine yakından bakalım:

Tek seferde çok iş yapar

Günümüzün hızlı temposunda temizlikten beklediğimiz en önemli üç kriter: Teknoloji, verimlilik ve zaman. Yaşam alanlarımızın istediğimiz temizliğe kavuşması kadar hayat tarzımıza ayak uydurması da çok önemli. Biriken işler, daralan zaman, artan sorumluluklar gibi modern çağın olmazsa olmaz gerçekleri arasında vakit dar, yapılacaklar çok. O yüzden temizliğin teknolojik kahramanları robot süpürgelerin tüm ihtiyaçlarımıza cevap vermesi şart.

Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge, daha az çabayla daha mükemmel temizliği mümkün kılıyor! Tek seferde hem süpürüyor hem de siliyor. Islak & kuru temizliği bir araya getiren, tek başına süpürme işlemine kıyasla daha fazla ince tozu temizleyen Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge ile çıplak ayakla kirlenmeden farklı zeminlerde yürümenin rahatlığı bambaşka!

Hiçbir noktayı gözden kaçırmaz

Etkili temizliğin en büyük düşmanı; kıyıda köşede kalmış, gözden kaçan yerler. Bir düşünelim, çoğu zaman tam temizlik bitti derken birden kapının arkasına, mobilyaların altına gizlenmiş tozlar gözümüze takılmıyor mu? Ne yazık ki evet… Bu nedenle en mükemmel temizlik için akıllı yardımcılar robot süpürgelerin hiçbir detayı atlamaması gerekiyor.

Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge, tek bir noktayı bile kaçırmıyor. 360 lazer navigasyon (LiDAR) özelliği sayesinde tüm odaları tarıyor ve kısa sürede detaylı bir harita oluşturuyor. Akıllı algoritmaları ile robot, en verimli olabilecek temizlik rotasını çiziyor ve mobilyaların çevresini ve dip köşeleri temizlerken bile yolunu buluyor. Yani, Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge’nin gözünden en ufak bir toz tanesi kaçmıyor!

Gücünü göstermekten kaçınmaz

Doğru güç, doğru yerde kullanıldığında neler mümkün? Neredeyse her şey, değil mi… Söz konusu yaşam alanlarımızın temizliği olduğunda da ‘güç’ fazlasıyla önemli bir kriter. Kilimlerin derinliklerindeki ince tozlar, pati izleri, kirli ayakkabıların zemindeki etkileri, kısacası ‘inatçı’ kirleticileri ortadan kaldırmanın yolu: “Güç”.

Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge, ultra güçlü emiş gücü sayesinde kırıntılar ve evcil hayvan tüyleri gibi büyük kirleri ve halılarda sıkışmış ince tozlar gibi küçük kirleri topluyorEtkili ve verimli bir temizlik için çok önemli bir kriter olan yüksek emiş gücünü Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge 5000 Pa ile sağlıyor. Böylece hem her türlü toza, kire meydan okuyabiliyor hem de gerçek anlamda kaliteli bir temizlik sunuyor. Robot süpürgenin 5000 Pa yüksek emiş gücü ile sadece halı ve kilimlerin derinlerindeki tozlar ya da küçük kırıntılar, tüyler değil, ayak altında biriken günlük kirler de ortadan kayboluyor. Üstelik, titreşimli paspas teknolojisi ile ayak izlerini nazik ama etkili bir şekilde çıkarmayı başarıyor. Yani; daha fazla güç, daha temiz yaşam alanları!

Daha fazla zaman kazandırır

Kendine, sevdiklerine, dinlenmeye fazladan vakit ayırmayı kim istemez… Temizlik işlerinin hızla bitmesi ve değerli zamanımızın bize kalması, hepimizin arzusu! Neyse ki robotlar süpürgeler zaman kazandıran özellikleriyle de temizlikteki en büyük yardımcımız!

Güçlü 5200 mAh Li-Ion pil ile 180 dakikaya kadar çalışabilen Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge, tek bir şarj ile maksimum temizlik sağlıyor ve geniş alanları bir seferde temizleyebiliyor. Ayrıca, 240 ml’lik su haznesi, robotun yeniden doldurmadan 150 metrekareyi temizlemesini sağlıyor. Dahası da var: Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge ile 30 gün boyunca zahmetsiz temizlik mümkün!

Robot, Philips Dual Wave (TM) teknolojisini kullanarak 30 saniyeden daha kısa bir sürede kendini otomatik olarak otomatik boşaltma istasyonuna boşaltıyor ve 3,0 litrelik tek kullanımlık, anti alerjik torba ile boşaltma zahmeti olmadan 30 gün boyunca kesintisiz temizlik sağlıyor.

Yaşam tarzına uyum sağlar

Evlerimizin dinamikleri birbirinden çok başka; e haliyle dağınıklığı da . Kimi evlerde minik patili dostların oyuncakları, kimi evlerde küçük arabalar halının üzerinde… Zeminde patilerin ya da boyalı parmakların izleri… Temizlenmesi gereken çok fazla detay! Ama hiç önemli değil, gelişen teknoloji sayesinde temizlik anlayışımız da yaşam tarzımıza uyum sağlıyor.

Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge, terlik veya oyuncak gibi önüne çıkan küçük nesneleri algılıyor ve onlara takılmadan, bir şeylere çarpmadan etraflarını temizliyor. Robotun ön kısmında bulunan son teknoloji ürünü 3D ToF sensörü, 2,0 x 2,0 cm kadar küçük nesneleri algılayabiliyor. Ayrıca, ön tampondaki 8 ToF sensörü de robotun önünde ve yanında ne olduğunu sürekli olarak algılamaya devam ediyor.

Siz de etkili, verimli ve derinlemesine temizliklerin en yeni adresi Philips 7000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge ile hemen tanışmak için tıklayın.

*Bu yazı Philips katkılarıyla hazırlanmıştır.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!
Advertisement