Tatile giderken hangi eksikleri Troy’dan tamamlayabilirsiniz?

Hepimiz tatil için çalışıyoruz. Heyecanla beklediğimiz, aylar önceden planladığımız tatilimizin iyi geçmesi için de hazırlıklarımızı tam olarak yapmış olmamız şart.

İster bir kış tatili hayal ediyor olun, isterseniz de deniz kum güneş üçlüsünün kollarına bırakacak olun; tatilinizin keyfini en iyi şekilde çıkarabilmenize yardımcı olacak teknolojik ekipmanları bir araya getirdik.

Tatille birlikte yeni bir başlangıç: iPhone 7+

Telefonlarımız artık en yakın arkadaşlarımız. Saati, hava durumunu onlardan öğreniyor, yeni yerler keşfedebilmek için haritaya bakıyor, gezdiğimiz gördüğümüz güzel yanları ve anları ölümsüzleştirebilmek için kamerasını kullanıyoruz. Bu tatilde fotoğraflarınızı gelişmiş yepyeni kamera ile çekmek, en iyi performans ve pil ömrünün keyfini sürmek istiyorsanız; özellikle portre modu ile iddialı fotoğraflar çekmenize yardımcı olacak iPhone 7+ ile tanışmanızın zamanı geldi. Bizim önerimiz, mükemmel kırmızı rengiyle dikkat çeken, özel seri iPhone 7+ Product Red.

iPhone 7+ portre modunu kullanarak tatilinizin en güzel anlarını en iyi şekilde fotoğraflayabilirsiniz. (Troy)
Telefonunu her an yanında isteyenlere: Şarj üniteleri

Telefonunuzun bu kadar çok özelliğini kullanırken, şarjının bitmesi gibi nahoş durumlarla karşılaşmak istemezsiniz değil mi? Her duruma hazırlıklı olmak için yanınıza araç içi ya da taşınabilir şarj cihazı alabilir; rengarenk şarjlı kılıflardan birini seçerek hem güvenli hem de bataryanıza destek olan bir seçim yapabilirsiniz.

Intouch Powerbank’in 10.000 mAh’lık güçlü kapasitesi ve USB girişi ile aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebilirsiniz. (Troy)
Müzikten vazgeçmeyenler: Kulaklık

Tatil ve eğlence, müzikten ayrı düşünülemez. Özellikle tek başınıza çıktığınız bir yolculuksa, kulaklıklarınızı yanınıza almayı ihmal etmeyin!

iPod, iPad veya iPhone ile uyumlu ve noise cancelling (gürültü engelleme) konusunda iddialı Sennheiser MM 30i Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık ile canlı ve net bir müzik deneyimine hazır olun. (Troy)
Müziğin keyfini hep beraber çıkarmak isteyenlere: Hoparlör

Tatilinizde müziğin keyfini hep beraber çıkarmak istiyorsanız, seçeceğiniz taşınabilir ve Bluetooth özellikli bir hoparlör ile sevdiğiniz şarkıları her yere götürebilirsiniz. Güneşin batışını izlerken romantik bir şarkı ya da güneşlenirken en sevdiğiniz yaz hitleri!

Su, toz ve kuma karşı korumalı DreamWave Bubble Pods Bluetooth Hoparlör; maksimum ses düzeyinde 5 saate kadar oynatma süresi ve yeşil, mavi, pembe ve sarı renkleriyle tatiliniz için birebir.
Güvenlik için: Kılıf

Tatiller aslında sorumluluklarımızı bir kenara bırakıp eğlencenin ve rahatlığın tadını çıkardığımız zamanlardır. Hem telefonunuzu koruyan hem de su altında fotoğraf ve video çekebilmenize yarayan rengarenk su geçirmez kılıf modellerinden birini seçerek rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

LifeProof Fre Su Geçirmez iPhone 7 Kılıfı, suya ve darbeye karşı maksimum koruma sağlarken, en eğlenceli su altı çekimlerinize eşlik edecek. (Troy)
Yüklerinden kurtulmak isteyenlere: Apple Watch

Son olarak tatilde telefon, bilgisayar, tablet gibi yüklerinizden kurtulmak; fiziksel aktivitelerinizden maillerinize her şeyi tek bir noktadan takip etmek istiyorsanız, Apple Watch bu tatilde yanınıza mutlaka almanız gerekenler listesinde ilk sıraya yerleşsin. Tatile en uygun tercihi yapmak için su geçirmeyen Apple Watch Series 2‘ye  göz atmayı ihmal etmeyin. 

Su geçirmez (waterproof) özelliği ile Apple Watch Series 2 modelleri, yaz için en doğru tercih. (Troy)

Siz de tatilinize keyif ve kolaylık katacak tüm teknolojik ihtiyaçlarınız için Troy‘u ziyaret etmeyi unutmayın.

Şimdiden iyi tatiller!

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!