Tatilde Çeşme’ye gidecekler için beach tavsiyeleri

Haberlere göre 17 Ağustos Cuma itibarıyla Çeşme’ye büyük bir ziyaretçi akını olacak. Hal böyle olunca da planları ve rezervasyonları erkenden yapmak çok önemli. Eğer siz de Çeşme’ye gidecekseniz bu tavsiyeleri kesinlikle atlamayınız!

The Beach of Momo

Tatilde Çeşme'ye gidecekler için beach tavsiyeleri

Bu yaz açılan The Beach of Momo’da rezervasyon için yer bulmak oldukça zor, fakat saat 18.00 sonrasında başlayan partileri ve gün batımı manzarasını en az bir kere denemelisiniz.

Fly-Inn Beach

Her sene üzerine koyarak çalışan bir mekan Fly-Inn Beach… Bu sene de birçok yeni konsept eklemişler. Instagram için fotoğraf çekilecek o kadar güzel alanları var ki elinize telefon alıp gezmeye başlasanız 1 saatiniz gider. Ayrıca denizi de harika. Saat 17.00 sonrası happy hour partileri ve Stephan Bodzin, Jimi Jules gibi dünyaca ünlü DJ’lerin çıkacağı festival tadındaki etkinlikleri de burayı gece gündüz yaşayan mekan haline getiriyor.

Tatilde Çeşme'ye gidecekler için beach tavsiyeleri

Before Sunset Beach & Resort

Elektronik müzik eşliğinde gün batımına karşı cool insanlarla dans etmek için en iyi mekanlardan birisi Before Sunset Beach & Resort. Ayrıca her perşembe ve pazar günü yabancı DJ’ler kumsalda set başında oluyor.

Bedevi

Çeşme’de çok az yerde after party yapabileceğiniz mekan var. Bunlardan en önemlisi de bu sene açılan Bedevi! Etnik tasarımı ile çok farklı bir ambiyansa sahip Bedevi’de partiler saat 12.00 gibi başlıyor.

Tatilde Çeşme'ye gidecekler için beach tavsiyeleri

Ayrıca Claptone, Electronica Festival, Jimi Jules, Stephan Bodzin, Kenan Doğulu gibi yerli ve yabancı sanatçılar da tatil boyunca farklı mekanlarda sahne alacak. Partymag mobil uygulamasını indirip nerede kimlerin sahne aldığını bulabilir ve 70 TL’den başlayan fiyatlara Premium üye olarak da hem anlaşmalı beach’lere ücretsiz girebilir hem popüler etkinliklere ücretsiz katılabilir hem de bazı mekanlarda ücretsiz kokteyl içebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir: Dünyanın her yerinden birbirinden etkileyici beach hotel’ler

Fatih Yıldırım
İstanbul’un en büyük eğlence rehberi olan Partymag platformunun kurucu ortağıyım. Yüzlerce mekanda binlerce etkinliğe katılarak gece hayatı gurmesi olma yolunda da ilerliyorum. Müzik, sanat, ... Devam