Tarihi ve doğal güzelliklere farklı bir bakış açısı: Userrides ile bisiklet turizmine merhaba

Dünyada turizmin kabul gören dallarından biri olan ve ülkemizde yeni yeni kendine yer bulmaya başlayan “Bisiklet Turizmi” ile sahip olduğumuz doğal güzellikleri daha farklı bir bakış açısı ile deneyimlemek ister misiniz?

“Userrides” tam bu noktada sahip olduğu misyon ile bisiklet turizmini hak ettiği yere getirmeyi amaçlamış, kültür turizmi ile bisiklet turizmini birbirine entegre ederek hem yerli hem yabancı turistlere farklı bir perspektiften ülkemizi tanıtmak için büyük bir sorumluluk taşımaya başlamıştır.

Userrides turlarında birbirinden güzel rotalarda profesyonel rehber eşliğinde pedallamanın yanı sıra damak tadınızı zenginleştirecek eşi benzeri olmayan tatları deneyimleyecek, yorucu ama keyifli bir günün ardından otelinizin sunduğu imkânlardan faydalanabileceksiniz. Ayrıca bisikleti olmayan veya bisikletini taşımak istemeyen katılımcılara bisiklet kiralama opsiyonu da sunulmakta. Katılımcılarının her türlü rahatını göz önünde bulunduran Userrides ülkemiz güzelliklerinin haricinde yurt dışı turları ile de vizyonunu genişletmekte.

Yurt içi turlarına örnek olarak; Kapadokya turları ile katılımcılarına mükemmel bir paket sunuyorlar. Kapadokya’nın emsalsiz coğrafyasında pedallarken, otantik konaklama seçenekleri ve gurme turları ile unutamayacağınız anılar biriktireceksiniz. Yakın zamanda gerçekleştirmiş oldukları Midilli Adası ve İtalya turları ile de yurt dışı paketleri mevcut! İtalya’da Padova çevresinde, Eugenean Hills parkurlarında pedallamanın yanı sıra, şarap, peynir tadımı ile eşsiz lezzetler tadarak turunuza farklı bir renk katacaksınız.

Userrides ile keyifle pedallamak için sabırsızlananlara müjde:21 Ekim’de İstanbul tarihi yarımadayı akşam saatlerinde bisikletle keşfedebilir ya da 26-29 Ekim’de gerçekleşecek olan Midlli turuna katılabilirsiniz. 

Her seviyeden bisikletçi için farklı parkur ve bisikletleri olan ve bisikletin her disiplini için (Dağ bisikleti, yol bisiklet vb…) seçenekler sunan “Userrides” hakkında merak ettiğiniz her konu ve turlara katılım için Userrides web sitesini mutlaka ziyaret edin: www.userrides.com

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!