Super Bowl hayranları için keyifli bir keşif önerisi

Amerikan Futbol Ligi’nin tüm dünyada heyecanla beklenen ve şampiyonunun belli olacağı Super Bowl etkinliği bu yıl 4 Şubat Pazar gecesi gerçekleşecek.

Tüm dünyanın heyecanla beklediği karşılaşmada sürprizler de var!

Finale kalan New England Patriots ve Philadelphia Eagles arasında gerçekleşecek nefes kesen müsabakanın devre arasındaki müzik şovlarında ise sürpriz isimlerin yanı sıra müziğin dünyaca ünlü sesi Justin Timberlake sahne alacak. Tüm dünyanın heyecanla beklediği spor etkinliği Super Bowl’u canlı yayınla büyük perdede izleme ayrıcalığı ise bomontiada’nın tarihini yansıtan mimarisi ve ‘craft’ tatlarıyla The Populist’te sizleri bekliyor.

The Populist’te gruplar rezervasyon yaptırarak bu heyecanın tadını birlikte çıkarabilecekler.

Türkiye saatiyle 02:30’da başlayacak Super Bowl, maç bitimine kadar açık olacak olan The Populist’in keyifli atmosferinde tüm misafirlere keyifli saatler vaad ediyor.

The Populist’te gruplar rezervasyon yaptırarak bu heyecanın tadını birlikte çıkarabilecekler. Super Bowl etkinliğinde sevilen The Populist lezzetleri de geceye eşlik edecek.

The Populist’in özgün craft tatları Super Bowl heyecanına lezzet katacak.

Enginar dip, hamburger, cheeseburger, brisket etli burgulu patates kızartması, ince dilim patates kızartması, kızarmış tavuk ve brisket sandviç gibi The Populist’in özgün craft tatları Super Bowl heyecanına lezzet katacak.

Super Bowl etkinliği için önceden rezervasyon gerekmektedir. Rezervasyon için (0212) 296 20 34 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Uplifers
Kaliteli ve mutlu yaşam koçunuz!